İngiliz oyuncu Hetti Bywater, birlikte olacağı kişinin özelliklerini sayarak 'Özelden mesaj atın' dedi - Son Dakika

İngiliz oyuncu Hetti Bywater, birlikte olacağı kişinin özelliklerini sayarak 'Özelden mesaj atın' dedi

27 gün önce

İngiliz oyuncu Hetti Bywater, sosyal medyadan ideal sevgili adayı için aradığı şartları açıkladı. Bywater, "Eğer bu özelliklere sahipseniz özelden mesaj atın" yazdı.

1
İngiltere'nin uzun soluklu dizilerinden olan EastEnders'la ünlenen Hetti Bywater, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla gündemde... Bir süredir özel hayatında kimse olmayan 25 yaşındaki oyuncu, nasıl biriyle birlikte olmak istediğini açıkladı.
2
Instagram hesabından aradığı kriterleri yazan Bywater, "Eğer gözlerin maviyse, 1.78'den daha uzunsan, sinema ya da moda endüstrisinde çalışıyorsan, seyahat etmek istiyorsan, sol görüşe sahipsen, zeki, espri anlayışı olan kibar biriysen ve dünyayı fethetmek istiyorsan bana özelden mesaj at" ifadelerini kullandı.
3
Genç oyuncunun paylaşımı kısa sürede hızla yayılırken, "Öyle birini bulursan bize de haber" gibi alaycı yorumların hedefi oldu.

4
25 yaşındaki sarışın güzel daha önce de bikinili fotoğrafına gelen yoruma ilginç bir cevap vermişti.
5
Oldukça zayıf görünen Bywater'ın kalçalarının bir anda genişlemesi takipçilerinin dikkatini çekti.
6
24 yaşındaki sarışın güzelin, leopar desenli bikinisiyle verdiği poz sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirildi. İnternet kullanıcıları oyuncu için "photoshop yapmışsın" eleştirisinde bulunmuştu.
7
Hetti Bywater ise kalçalarını photoshopla genişlettiği eleştirisini yapan takipçilerine "Ben ber zaman geniş kalçalara sahiptim. Benim ailemde böyledir" diyerek takipçilerini şaşırtmıştı.

8


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim Milyoner Olmak İster'de koronavirüsten dolayı joker değişikliği yapıldı Beşiktaş'ın cesur yengesi Türkiye'ye övgü yağdırdı Selena Gomez'den canlı yayında hayranlarını şoke eden itiraf: Bipolar olduğumu öğrendim İşte, koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayacak ünlüler Köpek eti satan restoran sahibinden kan donduran itiraflar: Yavru köpekleri alıp servis ediyoruz