İngiliz Sihirbaz Dynamo Yerçekimine Karşı Koydu - Son Dakika

İngiliz Sihirbaz Dynamo Yerçekimine Karşı Koydu

24.06.2013 19:36

Yaptığı gösterilerle herkesi kendisine hayran bırakan İngiliz sihirbaz Dynamo, bu kez yerçekimine karşı koydu.

1
Yaptığı gösterilerle herkesi kendisine hayran bırakan İngiliz sihirbaz Dynamo, bu kez yerçekimine karşı koydu.
2
Kendi adıyla yaptığı şov programında her hafta birbirinden ilginç ve olağandışı gösteriler yapan sihirbaz Dynamo, bu kez yine gerçekleştirilmesi imkansız gibi görünen bir gösteriye imza attı.
3
İngiltere'nin simgelerinden biri olan iki katlı İngiliz otobüslerini şovunda kullanan Dynamo yerden yüksekliği 4,5 metreyi bulan otobüsün ikinci katına yükselerek tek elini otobüsün tavanına koydu ve bu şekilde yolculuk etti.
4
Gösterisi sırasında otobüse eşlik eden bir polis koruması ise güvenlik nedeniyle otobüsün etrafında herhangi bir araç bulunmasını engelledi.
5
30 yaşındaki İngiliz ilizyonist Steven Frayne, 2011'de Thames Nehri üzerinde yürüyerek karşıya geçmişti.
6

Son Dakika İngiliz Sihirbaz Dynamo Yerçekimine Karşı Koydu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı