İngiliz taraftarlar, esmer güzeli Floriana Messina'yı ekranda görmek için kampanya başlattı - Son Dakika

İngiliz taraftarlar, esmer güzeli Floriana Messina'yı ekranda görmek için kampanya başlattı

14 gün önce

İngiltere'nin en çok izlenen futbol programını sunan eski futbolcu Gary Lineker, aldığı ücret yüzünden İngiliz taraftarlar tarafından eleştiriliyor. Taraftar Lineker yerine esmer güzeli İtalyan spiker Floriana Messina'nın sunması için kampanya başlattı.

1
İtalya'da spor gazeteciliği ve sunuculuk yapan Floriana Messina, bu kez de İngiliz taraftarların dikkatini çekmiş durumda.
2
İtalya'da hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan ve başarılı programlarıyla adından söz ettiren Messina için İngiliz taraftarlar kampanya başlattı.
3
Yıllık kazancı çok diye protesto edilen ismin yerine Floriana Messina!
Yıllık kazancı çok diye protesto edilen ismin yerine Floriana Messina!
İngiliz futbolunun efsane isimlerinden Gary Lineker, ülkenin en ünlü yayın organlarından BBC'de yayınlanan MOTD (Match of the Day) programında yaklaşık 21 yıldır yorumculuk yapıyor ancak İngiliz futbolseverler, yıllık 1 milyon 750 bin pound ücret alan Lineker'e verilen ücret nedeniyle İngiliz efsaneye sert bir şekilde tepki gösteriyor.

4
Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada kampanya başlatan İngilizler, Lineker'in yerine Floriana Messina'nın geçmesini istiyor.

5
Bazı İngiliz futbolseverler, adını İtalya'daki Big Brother programı ile duyuran ve sonrasında gazetecilik ve sunuculuk yapan Messina'nın, Lineker'den daha etkili yorumlar yapacağını savunuyor.

6
Çıkan dedikoduların ardından 30 yaşındaki Messina, "Lineker'i yorumculukta yakarlar" şeklindeki mesajı sosyal medya hesabından paylaşarak İngiliz futbolseverleri heyecanlandırdı.
7
Instagram'da 458 bin takipçisi bulunan Floriana Messina, sunuculuk ve gazeteciliğin yanı sıra modellik de yapıyor.
8
İşte Floriana Messina'nın Instagram paylaşımları...
İşte Floriana Messinanın Instagram paylaşımları...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Haber Yayın Tarihi: 07.02.2020 03:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu Suudiler, ülkelerini istila eden çekirgeleri yemeye başladı Acun Ilıcalı'nın, 'mucize çocuk' dediği 4,5 aylık hamile kızı Banu'nun hikayesi yürek sızlattı