İngiliz TV Yıldızının Foyası Paylaştığı Fotoğrafla Ortaya Çıktı! - Son Dakika

İngiliz TV Yıldızının Foyası Paylaştığı Fotoğrafla Ortaya Çıktı!

11.03.2017 11:47

Teknolojinin insanoğluna sunduğu nimetlerden biri photoshop...Acaba bu ünlüler hiç mi düşünmüyorlar bu fotoğrafların orjinalleri medyaya yansırsa ne olur diye?

1
Küçük hatası fotoğrafındaki Photoshop hatasını ele verdi!
Küçük hatası fotoğrafındaki Photoshop hatasını ele verdi!
Sevgilisi Stevie Bear ile birlikte çekilen bir pozun Instagram'da paylaşan Charlotte Crosby, basen bölgesinin ve bacaklarının olduğundan daha ince görünmesi için cep telefonundaki bir uygulamayla buralara rötuş yaptı. Ancak bu konuda çok becerikli olmadığı için de kusursuz bir görüntü ortaya çıkmadı.

2
Takipçileri kanepenin üzerinde normalden farklı olarak kıvrımlı bir şekilde duran cep telefonunu görünce işin aslını fark etti.
Takipçileri kanepenin üzerinde normalden farklı olarak kıvrımlı bir şekilde duran cep telefonunu görünce işin aslını fark etti.

Hatayı gözden kaçırıp fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşan Crosby'yi takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu.

3
Bazı takipçileri "Sen zaten güzelsin, bırak oralar da olduğu gibi kalsın" diye yorum yaparken bazıları işi biraz daha ileriye götürüp "Neden bizi kandırıyorsun? Siz böyle yaptıkça genç kızlar da size benzemek için aç geziyorlar. Genç kuşaklara kötü örnek oluyorsunuz" şeklinde yorumlar yazdı.

4
Beyonce
Beyonce
Zaten güzel kadın Beyonce. Ancak danışmanlarının gazıyla mı oldu neden oldu bilmiyoruz, golf oynarken böyle bir yoğun Photoshop etkisinde kalmış!

5
Justin Bieber
Justin Bieber
Millet kas yapmak için spor salonlarında canını çıkarsın, sen ise birkaç dijital dokunuşla bu vücuda kavuş? Oldu mu Justin Bieber?

6
Kerry Washington
Kerry Washington
Zamanında Michael Jackson ile çok dalga geçilmişti cilt rengi ameliyatları için. Bugün ise her şey artık dijitalde olup bitiyor. Seni özlüyoruz Michael!

7
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Selfie fotoğraflar çok masum sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Lindsay Lohan her ne kadar bu fotoğrafı sildiyse de, internet U NUT MAZ!

8
Kim Kardashian
Kim Kardashian
9
Keira Knightley
Keira Knightley
Göğüs farkıyla afiş kazandı!

10
Julia Roberts
Julia Roberts
Pürüssüz bir cilt için tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar programı olabilir mi?

11
Eminem
Eminem
Kas yaparken, göz çıkarmak! Eminem de, Bieber'in yolundan ilerliyor.

Son Dakika İngiliz TV Yıldızının Foyası Paylaştığı Fotoğrafla Ortaya Çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor