Son Dakika Haberleri: İngilizler Buz Gibi Havaya Aldırış Etmedi! Noel İçin Suya Atladılar

İngilizler Buz Gibi Havaya Aldırış Etmedi! Noel İçin Suya Atladılar

12 ay önce

İngiltere'de, Hristiyan aleminin en kutsal günlerinden biri olan Noel için buz gibi suya girdiler. Çılgın İngilizler soğuk havaya rağmen rahat tavırlarıyla bravo dedirtti.

1
Tüm Hristiyanların büyük bir coşku ile kutladığı Noel, inanç gereği, ibadetler ile geçiriliyor. Ancak bu güne özel ibadetler dışında bazı gelenekler de mevcut. Onlardan en ilginci de İngiltere'de yapıldı.
2
Sıcaklıklar 5 ile 9 derece arasında seyrederken, dışarı kalın giyinmeden çıkmak neredeyse imkansız. Ancak bu durum için bazı istisnalar da mevcut.
3
İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Hyde Park'da toplanan kalabalık, mayolarını giyerek kendilerini buz gibi suya attı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 26.12.2018 10:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!