İngilizleri Utandıran Gerçek - Son Dakika

İngilizleri Utandıran Gerçek

03.11.2010 11:03

1
İngiltere'de ortaya çıkan İkinci Dünya Savaşı öncesine ait görüntülerde, Kraliyet Lejyonu heyetinin Nazi lideri Adolf Hitler ile görüştüğü ortaya çıktı.
2
İngiltere'de emekli asker Liam Maguire'nin Kraliyet arşivlerinde yaptığı bir araştırma sonucunda tesadüfen bulduğu görüntüler, İngiliz basını tarafından "utanç verici" olarak nitelendirildi. Görüntülerde İngiliz Kraliyet Lejyonu'ndan olan Francis Fetherstone Godley isimli Binbaşı'nın öncülük ettiği heyetin, Adolf Hitler ile ayak üstü sohbet etmesi dikkat çekiyor.
3
1935 yılında çekilen görüntülerde, Kraliyet Lejyonu heyetinin Adolf Hitler'in yardımcısı Rudolf Hess, Hava Kuvvetleri Komutanı olduğu belirtilen Hermann Goering ve Polis memuru Heinrich Himmler ile de el sıkıştığı ve sohbet ettiği görülüyor.
4
5
6
7

Son Dakika İngilizleri Utandıran Gerçek - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tam 30 dakika sürdü! Doğanın en ölümcül kavgasında beklenmedik son Dünya basını bu haberi konuşuyor! Kraliyet'in olaylı gelini Meghan Markle düşük yaptı Van Gölü çekilince 2 bin 750 yıllık liman gün yüzüne çıktı 50'sinden sonra bunu da yaptı! Yıldız şarkıcı Jennifer Lopez çırılçıplak poz verdi Ağrı Dağı'nın vahası! Hazreti Adem ile Hazreti Havva'nın yaşadığı bağ görenleri büyülüyor