İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın çadırda tatil kaçamağı! Mütevazılığı ile takdir topladı - Son Dakika

İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın çadırda tatil kaçamağı! Mütevazılığı ile takdir topladı

56 yaşındaki İngiltere Başbakanı Boris Johnson ve 32 yaşındaki nişanlısı Carrie, İskoçya sahilinde küçük bir çadırda tatil kaçamağı yaparken görüntülendi.

1
56 yaşındaki İngiltere Başbakanı Boris Johnson ve 32 yaşındaki nişanlısı Carrie, İskoçya sahilinde küçük bir çatırda herkesten uzak bir tatilin keyfini çıkarıyor.

Başbakanın çadırda kaldığı görüntüler ise ülkede büyük yankı buldu.

2
Johnson ve nişanlısı bir haftalık toplan 1.500 pounda mal olan bir dağ evinde bir hafta tatil yaparken çift, dışarıda sahilde kurdukları çadır da bir süre geçirdiler.

3
Johson, tatil yaptığı yerde komşular ile sohbet ederken de görüntülendi.

4
Çiftin kaldığı dağ evinin yakınlarında yaşayan bir vatandaş, başbakanı ve nişanlısını yürürken ve korumalar ile sohbet ederken görünce çiftin fotoğrafını çekti.

5
Başbakanının aşırı mütevazı tatili insanların takdirini kazandı.
6
İnternet üzerinden paylaşılan fotoğraflar ile ilgili bazı İngilizler, "Normal bir aileden farkları yok" gibi yorumlar yaptı.
7
8
9

Haber Yayın Tarihi: 24.08.2020 15:43

Son Dakika İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ın çadırda tatil kaçamağı! Mütevazılığı ile takdir topladı - Son Dakika

YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Emma Corin, 'Stresi alıyor' diyerek çantasında cinsel oyuncak taşıdığını itiraf etti Bulutların üzerindeki yayla seyri doyumsuz manzarasıyla büyülüyor Çıplak dolaşmak da dahil her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahip olacağınız ülke: Belize Sporu bırakıp cinsel içerikli sitede çıplak fotoğraf satan kardeşlere hayranlarından sert tepki 200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor