İngiltere Bu Rezaleti Konuşuyor - Son Dakika

İngiltere Bu Rezaleti Konuşuyor

1
İngiltere'de kaçak yollardan ülkeye sokulan, dondurucu soğuklarda zorla tarlalarda çalıştırılan, yaşları 9 ile15 arasında değişen 7 Romanyalı çocuğun kurtarıldığı bildirildi. Worcester bölgesinin Kempsey kentindeki tarlalarda küçük çocukların köle olarak çalıştırıldıkları ihbarını değerlendiren West Mercia göçmen polisin, tarlalara düzenlediği baskınlarda, aralarında yaşları 9 ile15 arasında değişen çocuklarında bulunduğu 50 Romen vatandaşını kurtardı.

2
Göçmen polisi, aç ve susuz bırakılan ve üzerilerinde ince yazlık giysiler bulunan çocukların, dondurucu soğuklarda tarlalarda köle olarak çalıştırıldıklarını açıkladı.Kurtarılan çocuklardan bazılarının ebeveynleriyle birlikte oldukları, ancak diğerlerinin ülkeye kaçak yollardan sokuldukları ortaya çıktı.Operasyona katılan polis memuru Linda Boyle, yaşları 9 ile 15 arasında değişen 5 kız ile 2 erkek çocuğun, sabah 7:30'dan akşam karanlığına kadar zorla çalıştırıldıklarını söyledi.
3
Boyle, çocukların tarlalarda çalıştırıldığı söylentilerinin çok yaygın olduğunu, ancak ilk defa bu çocukların keşfedildiği belirterek, “ Benim için süpriz olmadı. Çünkü daha önce çocukların çalıştırıdığını duymuştum. Geçtiğimiz yıl tarlada bir tane bebek eldiveni buldum. Çok daha fazla bulunca şok olmuştum.West Mercia polisi, kurtarılan çocukların koruyucu gözaltında bulunduklarını ve ailelerinin tespit edilmeye çalışıldığını kaydetti.

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2010 10:17

Son Dakika İngiltere Bu Rezaleti Konuşuyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü