İngiltere'de market alışverişine çıkan yaşlı adamın bomboş rafların önündeki fotoğrafı yürek sızlattı - Son Dakika

İngiltere'de market alışverişine çıkan yaşlı adamın bomboş rafların önündeki fotoğrafı yürek sızlattı

10 gün önce

İngiltere'de bir markette boş rafların önünde bir alışveriş listesine bakan yaşlı adamın çaresizliğini yansıtan fotoğraf karesi sosyal medyada kısa sürede viral haline geldi.

1
İngiltere'nin Surrey kontluğunda bulunan Epsom şehrinde 34 yaşındaki Lauren Taylor'ın çektiği fotoğraf karesi bir anda sosyal medyada viral oldu.
2
Boş rafların önünde elindeki alışveriş listesine bakakalan yaşlı adamın fotoğrafı herkesi duygulandırdı. Sosyal medyada kısa sürede viral haline geldi. Sosyal medyada dakikalar içinde 200 binden fazla beğeni topladı.

3
34 yaşındaki Lauren Taylor, halkın panik halini bırakıp stok yapmayı durdurmaya ve yaşlılara yardımcı olmaya teşvik etme umuduyla bu fotoğrafı çekip paylaştığını dile getirdi.
4
Lauren Taylor şunları söyledi: "Korkunç ve gerçekten üzücü bir andı. Market değil de sanki sadece bir koridordu ve boş raflarla kaplıydı. İnsanlar hala raflarda buldukları her şeyi ihtiyacı olmasa bile kapıyordu."

5
"Toplumun bu derece bencil olması gerçekten üzücü ve hayal kırıklığı yaratıyor."

6
"Herkesin bir şeye ihtiyacı var, ama bazı insanlar ihtiyacından fazlasını alıyor ve hiçbir şey bırakmıyor."

7


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı