Son Dakika Haberleri: İngiltere güzelinin mesleğini duyan şaşıp kalıyor!

İngiltere güzelinin mesleğini duyan şaşıp kalıyor!

4 ay önce

Katıldığı güzellik yarışmasında İngiltere güzeli seçilen 23 yaşındaki Hindistan asıllı Bhasha Mukherjee'nin mesleğini duyan hayrete düşüyor.

1
İngiltere'nin Derby şehrinde yaşayan 146 IQ'lu Hintli Bhasha Mukherjee, katıldığı güzellik yarışmasında İngiltere güzeli seçildi.
2
5 dil bilen ve IQ'su 146 olan Bhasha, güzellik yarışmasında birinci olmasının üzerinden birkaç saat geçtikten sonra Pilgrim Hastanesi'nde işe başladı.
3
Mukherjee, dokuz yaşındayken ailesi ile beraber İngiltere'ye yerleşti. Tıp fakültesini bitirdikten sonra Nottingham Üniversitesi'nde Cerrahlık eğitimine başladı.
4
Miss England'ın galibi olan Bhasha, ödül olarak Miss World yarışmasına katılacak ve Mauritius'a bir tatil yapacak.

5
Bhasha Mukherjee başarısıyla ilgili şunları söyledi: Bazı insanlar güzellik yarışmasına katılan kızların, boş kafalı olduğunu düşünüyor ama yanılıyor. Sadece güzel olduğumuz için, bir şeyleri kanıtlamak için oraya çıkıyoruz.
6
Bhasha şunları ekledi: Şu anda oldukça heyecanlı ve mutluyum aynı zamanda biraz stresli. Çünkü hastanede işbaşı yapmak için sabah 4'te trene binmem gerekiyor.
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 02.08.2019 05:37 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek