İngiltere güzelinin mesleğini duyan şaşıp kalıyor! - Son Dakika

İngiltere güzelinin mesleğini duyan şaşıp kalıyor!

02.08.2019 17:37

Katıldığı güzellik yarışmasında İngiltere güzeli seçilen 23 yaşındaki Hindistan asıllı Bhasha Mukherjee'nin mesleğini duyan hayrete düşüyor.

1
İngiltere'nin Derby şehrinde yaşayan 146 IQ'lu Hintli Bhasha Mukherjee, katıldığı güzellik yarışmasında İngiltere güzeli seçildi.
2
5 dil bilen ve IQ'su 146 olan Bhasha, güzellik yarışmasında birinci olmasının üzerinden birkaç saat geçtikten sonra Pilgrim Hastanesi'nde işe başladı.
3
Mukherjee, dokuz yaşındayken ailesi ile beraber İngiltere'ye yerleşti. Tıp fakültesini bitirdikten sonra Nottingham Üniversitesi'nde Cerrahlık eğitimine başladı.
4
Miss England'ın galibi olan Bhasha, ödül olarak Miss World yarışmasına katılacak ve Mauritius'a bir tatil yapacak.

5
Bhasha Mukherjee başarısıyla ilgili şunları söyledi: Bazı insanlar güzellik yarışmasına katılan kızların, boş kafalı olduğunu düşünüyor ama yanılıyor. Sadece güzel olduğumuz için, bir şeyleri kanıtlamak için oraya çıkıyoruz.
6
Bhasha şunları ekledi: Şu anda oldukça heyecanlı ve mutluyum aynı zamanda biraz stresli. Çünkü hastanede işbaşı yapmak için sabah 4'te trene binmem gerekiyor.
7
8
9
10

Son Dakika İngiltere güzelinin mesleğini duyan şaşıp kalıyor! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor