İngiltere'nin Çankırılı başbakanının Türkiye'de yaşayan amcası konuştu! - Son Dakika

İngiltere'nin Çankırılı başbakanının Türkiye'de yaşayan amcası konuştu!

28.07.2019 13:12

İzmit'te halk tarafından linç edilerek öldürülen Türk gazeteci Ali Kemal'in torunu olan İngiltere başbakanı Boris Johnson'ın, Türkiye'de yaşayan amcası konuştu.

1
Kökleri Çankırı'ya uzanan Johnson'ın, Türkiye'de yaşayan amcası Sinan Kuneralp İngiltere'nin en çok okunan gazetelerinden olan Daily Mail'e konuştu.
2
Geçmişte halk tarafından linç edilerek öldürülen Ali Kemal'in torunu olan Boris Johnson, İngiltere'nin yeni başbakanı oldu.

3
Boris'in dünyanın en önemli 10 insanından biri olmasının çok heyecan verici olduğunu söyleyen Kuneralp, ''Onun karşısında Brexit gibi zor bir görev var. Onun için hem mutluyum hem de mutsuzum çünkü kimsenin teşekkür etmeyeceği bir iş yapıyor ve karşısında zor bir görev var. Onun yapacağı iş bir süper insan görevi fakat yaparsa bir siyasi dahi olarak anılacak. Boris'in kardeşi Jo Johnson da harika bir devlet adamı ve Boris'ten sonra başbakan olabilir" dedi.

4
Boris'in adının sık sık bir kadınla anılmasını hatırlatan amca Kuneralp, Boris'in bu özelliğini büyük büyük babasından aldığını söyledi.
5
Kuneralp, Boris'in yeni görev tanımını ise "Boris'in önünde iki yol var, ya harika bir başbakan olacak ya da başarısız olacak. Umarım şimdi olduğu kadar dogmatik olmaz ve pragmatik olur ve gelişir. Eğer değişmezse tarihin en kötü başbakanı olabilir. Provokatif olmayı seviyor ve bu özelliğini büyük büyük babasından almış, dikkatli olması gerek" olarak yorumladı.
6
7
Boris Johnson ile en son 2016 yılının sonbaharında görüştüğünü belirten Kuneralp, "En son İstanbul'da bir araya gelmiştik ve çok eğlenmiştik. Çok komik ve çekici biri. Yemekten sonra eşim Rukiye Boris'e döndü ve 'Kariyerinde bir siyasetçi değil bir komedyen olmalısın, çok başarılı olursun' dedi. Bundan hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum."
8
9
Kuneralp, 1980'lerde Johnson'ı o dönemdeki kız arkadaşıyla birlikte İstanbul'daki evinde ağırladığını da sözlerine ekledi.

10
"Bence bu aile geleneği. Benim dedem ve onun büyük büyük dedesi tam bir çapkındı. Boris her zaman akıllı ve güzel kadınlara ilgi duydu ve bu hepimizde olan bir durum" ifadesini kullandı.

Son Dakika İngiltere'nin Çankırılı başbakanının Türkiye'de yaşayan amcası konuştu! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
  • çocalak: Dedesi ali kemal bir vatan hainidir o yüzden izmirde linç edilerek öldürülmüştür bir avuç türk nasıl ingilizlerle başa çıkacaktır demiştir ve görevde bulundunda vatan severleri sürgüne yolmamıştır Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • YUNUS EMRE USTAOSMANOĞLU: YAV BU ADAM HRİSTİYAN BENİM TÜRKLÜK TARAFIM ZAYIF DİYOR BİZİM HIYARLAR BU ŞARLATANI GÖKLERE ÇIKARTIYOR BU ADAM ÇANKIRILI DEĞİLKİ BUNUN BABASI ANASI BELİRSİZ BU DÖL İSRAFINDAN MEYDANA GELMİŞ Bİ ADAM Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek