İngiltere'nin çılgın Başbakanı, göreve gelir gelmez ev değiştirdi! Sebebi şaşırttı - Son Dakika

İngiltere'nin çılgın Başbakanı, göreve gelir gelmez ev değiştirdi! Sebebi şaşırttı

24.07.2019 16:08

İngiltere'nin gafları ve skandallarıyla gündemden düşmeyen yeni başbakanı Boris Johnson, başbakan olduktan sonra eski eşi Marina Wheeler ile kaldığı evi satıp, kız arkadaşı ile 1,3 milyon pound değerindeki bir yalıya taşındı. Boris Johnson'ın komşularıyla anlaşamadığı, hatta komşularının Boris Johnson'ın taşınması için bahçe kapılarına çeşitli afişler astığı iddia edildi.

1
İngiltere'nin yeni başbakanı Boris Johnson, yalnızca siyasi kariyeriyle değil özel hayatıyla da gündemden düşmüyor.
2
Johnson, başbakan olduktan sonra eski eşi Marina Wheeler ile kaldığı evi satıp, sevgilisi Carrie Symonds ile Londra'da bulunan 1,3 milyon değerindeki bir yalıya taşındı.
3
Boris Johnson'ın yine sevgilisiyle yaşadığı eski evinin komşuları, Johnson ve sevgilisinin taşınmasından epey mutlu olduklarını söylediler.
4
Boris'in yeni evi, 2000 metre kare üzerine kurulu bir alanda bulunuyor.
5
Eski evinde komşularının hiç hoşlanmadığı bir ev sahibi olan Johnson, sık sık oradan taşınması için protesto ediliyor ve uygunsuz hareketlerinden dolayı site sakinleri tarafından uyarılıyordu.

6
Birçok komşusu, Boris'in gerçekten katlanılmaz biri olduğunu iddia ediyor.
7
Dört yatak odalı mülk, Güney Londra'nın yeşil bir bölgesinde yer alıyor.
8
9
2.000 metrekarelik kırmızı tuğlalı mülk, Carrie'nin Camberwell'deki dairesine 1,6 km'den daha kısa bir mesafede bulunuyor.
10
11
Üç katlı yalıda dört büyük yatak odası, geniş yaşam alanları ve iki banyo bulunuyor.
12

Son Dakika İngiltere'nin çılgın Başbakanı, göreve gelir gelmez ev değiştirdi! Sebebi şaşırttı - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement