Son Dakika Haberleri: İngiltere'nin Çıplak İzdivaç Programı 'Yok Artık' Dedirtiyor!

İngiltere'nin Çıplak İzdivaç Programı 'Yok Artık' Dedirtiyor!

23 gün önce

İngiltere'nin tepki toplayan çıplak izdivaç yarışmasında, partner arayan adaylar, stüdyoda tamamen çırılçıplak soyunan kadın ve erkeklerin vücutlarını inceleyip, seçim yapıyor.

1
Naked Attraction, Anna Richardson'ın sunduğu bir yandan izlenme rekoru kıran, öte yandan çok tepki toplayan eş buldurma programı. İngiliz futbolcu Peter Crouch ve güzel model Abbey Clancy'nin de izlediğini itiraf ettiği bu çıplak izdivaç programı, tüm olumsuz yorum ve karşı çıkmalara rağmen yayın hayatına devam ediyor.
2
Cinsel organlarının juri üyeleri tarafından değerlendirildiği bir çıplak yarışmaya katılan 29 yaşındaki Emmy Lou, herşeyin ekranda göründüğü gibi olmadığı ekran arkasında çok zorlu süreçten geçtiklerini açıkladı.
3
Emmy Lou, öncelikle hiç bir para verilmediğini, yarışmaya katılmadan önce juri ile Skype üzerinden çıplak bir şekilde konuşma yapıldığını ve jurinin kendisini beğenmesi durumunda yarışmaya katılabilindiğini söyledi.
4
Emmy Lou'nun katıldığı Naked Attraction'dan çırılçıplak kaldığı bir kare. Emmy Lou, 6 kadın arasından son ikiye kaldı ama seçici Leah, kendisi gibi siyahi olan Greg'i seçti.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fransa'da Sarı Yelekliler Protestosu Sürüyor! Christian Bale'in İnanılmaz Değişimi! Twitter'ın Eğlence Dünyasındaki 2018 Yılı En'leri Açıklandı! Dünyanın En Yaşlı Youtuber'ı Mastanamma Hayatını Kaybetti! Ünlü Dansçı Yırtmacı Yüzünden Zor Anlar Yaşadı!