Son Dakika Haberleri: İngiltere'yi Çıldırtan Aşk!

İngiltere'yi Çıldırtan Aşk!

11 yıl önce

1
15 yaşındaki Jolean Cox internette tanıştığı Türk garson Aytaç Aylanç'la Marmaris'te Müslüman olarak ‘imam nikâhı' kıydı ve ingiliz basınında olay oldu.


2
Annesi Sue'nun kızının ‘imam nikâhı'yla evlenmesine izin vermesi, İngiltere'de tepkilere yol açtı. News of the world gazetesi haberi "Türk garsonla evlenmek için okulunu bırakan çocuğuna izin veren annenin skandalı" şeklinde verdi.
3
Jolean'ın evliliğini annesine bir kısa mesajla duyurduğunu kaydeden gazete, annenin kızını, ''Kızım son derece olgun. 15 yaşında, ama 25 yaşında bir insanın olgunluğuna sahip. Biliyorum, bu nikah biraz şaşırtıcı gelebilir, ama hiç değilse burada olduğu gibi sokaklarda, alkol, uyuşturucunun kucağında değil'' diye savunduğunu belirtti.

4
Gazeteye konuşan İngiliz kızı, ''evlenerek Türkiye'ye yerleşmesiyle hayatında iyi yönde müthiş bir değişim olduğunu, İslam dinine geçmenin ise İngiltere'de asla yaşamadığı disiplin ve istikrarın hayatında hakim olmasına yardım ettiğini'' söyledi.

5
İngiliz kızının imam nikahıyla evlendiği Aytaç Aylanç, bu evliliği İngiltere'ye göç edebilmek için yaptığı yolundaki iddiaları reddetti. Jolean Cox ise resmi nikah yaptıktan sonra ''çocuklarına daha iyi bir gelecek sağlamak için'' İngiltere'ye yerleşebileceklerini söyledi.

6
Gazete haberinde Jolean Cox'in Marmaris'te yaşadığı evin fotoğrafınada yer verdi
7
8
9
10
Sarah adlı bir İngiliz genç kızının Kahramanmaraşlı Musa Kömeağaç adlı garsonla evliliği, uzun süre iki ülkenin kamuoylarını meşgul etmişti.Haber Yayın Tarihi: 19.01.2009 11:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor! Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak