İngiltere'yi sarsan yasak aşk skandalı patladı! Eşi evde yokken Başkan'la ilişkiye girdi - Son Dakika

İngiltere'yi sarsan yasak aşk skandalı patladı! Eşi evde yokken Başkan'la ilişkiye girdi

30.03.2021 12:15

İngiltere Başbakanı Boris Johson ile yasak aşk yaşayan iş kadını Jennifer Arcuri, yaptığı itiraflarla ülke gündemini karıştırdı. Arcuri, Johson'la evinde ilişkiye girdiğini, başkanın eşi ve çocukları gelmeden kısa bir süre önce evden çıktığını söyledi.

1
İngiltere Başbakanı Boris Johson, Londra Belediye Başkanı olduğu 2012-2016 yılları arasında, ilişki yaşadığı 36 yaşındaki iş kadını Jennifer Arcuri'nin yaptığı açıklamalardan sonra zora düştü. Belediye, Johson hakkında soruşturma başlattı.

2
Boris ile ilişkisi hakkında itiraflarda bulunan Jennifer, son yaptığı açıklamada, o zamanlar Marina Wheeler ile evli olan Boris'in evinde, eşi eve gelmeden çok kısa bir süre önce ilişkiye girdiklerini söyledi.

3
Londra Belediye Gözlem Komitesi, Johson'ın belediye başkanlığı pozisyonunu kullanarak kız arkadaşına menfaat sağlamak için mi ilişkisini duyurmadığı şüphesi üzerine soruşturma açtı.
4
Jenifer yaptığının yanlış olduğunu hissettiğini ama Boris tarafından arzulanmanın kendisini mutlu ettiğini ve mutluluk duygusunun suçluluk duygusundan çok daha ağır bastığını söyledi.
5
Jennifer, Boris ile ilşki yaşadığı iddiaları ilk ortaya çıktığında kabul etmemişti ama daha sonra yasak ilişkiyi itiraf etti.
6

Son Dakika İngiltere'yi sarsan yasak aşk skandalı patladı! Eşi evde yokken Başkan'la ilişkiye girdi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (11)
  • ahmet y.: osmanli ile ne alakasi var jonson gayrimüslim yani hristiyan osmanli yarasi var sende ahsen senin geçmişinle bir osmanli yarasi var heralde gocunduguna gore osmanlı açısı var sende nerde KÖTÜ sey VAR omanliya iyi şeyi avrupa ya malediyorsunuz yaziklar olsun satılmış beyin BÖYLE bir şey olsa gerek. Cevap Yaz 14 0 Yayından Kaldır
  • ozgur: borisin dedesinin babasi ingiliz ali ajan ve turk askerleri tarafindan olduruldu.osmanliyla ne ilgisi var,adam muhafazakar ingiliz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı