Son Dakika Haberleri: İngiltereli 444 kiloluk Paul Mason 2 yılda Kilolarından Kurtuldu

İngiltereli 444 kiloluk Paul Mason 2 yılda Kilolarından Kurtuldu

7 yıl önce

İki yıllık diyet ve ameliyattan sonra zayıflayan İngiliz adam, tam 300 kilo vererek 144 kilo oldu.

1
İngiltere'de 444 kiloluk 51 yaşındaki Paul Mason, 2 yılda sıkı bir diyet ve ameliyatla tam 300 kilogram verdi. Şimdi ameliyatla sarkmış derilerini aldırıp sağlıklı bir insan gibi yaşamaya devam edecek.
2
İngiliz adam, ameliyatla sarkmış derilerini aldırıp sağlıklı bir insan gibi yaşamaya devam edecek.
3
Mason bir zamanlar günde 20 bin kalori tüketiyordu. İki yılda iki ameliyat geçirerek yağları alındı. Şimdi kilosu sabit bir duruma gelene kadar ameliyat olmayacak.
4
Kilo verdikten sonra sarkan derilerinin yürüyüşünde zorluk çıkardığını söyleyen Mason, ameliyatla onların alınması gerektiğini belirtti. Özellikle dizinin gerisindeki deri yürüyüşe büyük engel.
5
Mason şimdi deneyimlerini bir kitapta toplamaya çalışacak. Bu kitapta insanlara yeme bozukluğu ile ilgili önerilerde bulunacak.
6
Mason artık mücevher sektöründeki işine yeniden dönmek istediğini ve artık tekerlekli sandalyeye daha fazla ihtiyacı olmadığını belirtti. Yürüyerek işlerini halletmek istediğini söyleyerek babası öldükten sonra kiloları aldığını belirtti.
7
Eskiden tekerlekli arabayla yürüyebilen dünyanın en şişman adamı zayıflayınca kendisine bir kız arkadaş bile buldu. Adamın belgeselini izleyen kız arkadaşı Rebecca Mountain, kendisine aşık oldu.

8
Yeni aşkı ile birlikte hayata daha sıkı bağlanan Paul Mason, hedefinin yüz kilonun altına inmek olduğunu söyledi.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 14.11.2013 09:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında!