İngiltereli gençler ölümcül virüse meydan okudu! Sabaha kadar eğlenip sokakta öpüştüler - Son Dakika

İngiltereli gençler ölümcül virüse meydan okudu! Sabaha kadar eğlenip sokakta öpüştüler

17 gün önce

Koronavirüs vakalarının 800'ü geçtiği İngiltere'de eğlence düşkünü gençler, virüse meydan okurcasına eğlence mekanlarında sabaha kadar eğlenip caddelere akın ettiler. Hiçbir önlem almadan sokaklarda dolaşan gençler birbirlerine sarılıp yalın ayak gezdiler

1
Korona virüsün son 24 saat içinde hızla arttığı ve ölenlerinin sayısının 24 saat içinde ikiye katlandığı ingiltere'de çoğu insan evine kapandığı için özellikle başkent Londra'da caddeler bomboş kaldı.
2
Ancak eğlencelerine düşkün İngilizler ise uzmanların uyarılarına meydan okurcasına gece kulüplerinde sabahın geç saatlerine kadar eğlenmeye devam ettiler. Özellikle Led şehrindeki gençler eğlence mekanlarını tıklım tıklım doldurdurlar.

3
Gençler sabaha kadar eğlendikten sonra caddelere çıkıp birbirleri ile şakalaşıp bir birlerine sarıldılar. Bazı gençler ise dakikalarca öpüşmeye devam etti.
4
Eğlenen kişiler arasında sadece bir kaç kişi maske takma gereği duydu. Yangın gibi Avrupa'nın her tarafına yayılan virüs nedeni ile bir çok kentte yaşam felç oldu.

5
Ölümcül virüse karşı alıncak tedbirleri henüz hayata geçirmeyen İngiliz hükümeti ise orduya hazır olması talimatını verdi. Önlemler uygulamaya geçtikten sonra market ve hastane gibi yerlerde oluşacak olası kaosa karşı askerler konuşlanacak.

6
İşte "Virüsün durduramadığı İngilizleri katı kurallar durdurur mu?" sorusu merak konusu olurken Londra sokaklarında eğlenenlerden birkaç kare...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Karantina Selena Gomez'e yaramadı! Evli olan eski aşkı aklına geldi Küçük ama etkili! Koronavirüse karşı 2 tane yemeniz yeterli Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor