İnsan Kulağından Çıkartılan Acayip ve Tiksindirici 11 Şey - Son Dakika

İnsan Kulağından Çıkartılan Acayip ve Tiksindirici 11 Şey

08.11.2016 11:22

1
Doktorlar her şeyi görür. Bazen çok ciddi rahatsızlıklarla uğraşırken bazense yetişkinlerin yutmaması gereken şeyleri yuttuğu olur, çocukların kulaklarına bir şeyler soktukları olur. 'Little Things' bizim için doktorların hastalarının kulaklarından çıkardıkları en absürt maddeleri derlemiş. İşte kulaktan çıkan en ilginç 11 şey...

2
"Küçük çocuk, büyük annesine önceki hafta kulağına kalem soktuğunu söylemiş...

3
ÇEKİRGE
ÇEKİRGE
"Bir hasta kulağındaki gıdıklanma hissinden şikayetçi olarak geldi. Doktor sonunda kulağını temizlediğinde içindekinin irice bir çekirge olduğu ortaya çıktı."

4
SAAT PİLİ
SAAT PİLİ
"Genç bir çocuk büyük annesine önceki hafta kulağına kalem soktuğunu söylemiş. Doktor kulağındakini çıkardığında aslında saat pili olduğunu fark ettik."

5
DİŞ
DİŞ
"Küçük bir kız diş perisi gelmeden dişlerini güvende tutmak için kulağına sokmuş. Tabii ki doktor rahatlıkla kulağını temizledi ve anlatacak güzel bir hikayesi oldu."

6
GÜVE
GÜVE
"12 yaşında bir çocuk çığlık çığlığa kulağındaki ağrı için acile geldi. Doktor incelediğinde kulak yolunun derinine yerleşmiş yetişkin bir güve fark etti. Güveyi sulayıp boğmayı denediler ama nafile. Sonunda cımbızla içeri girdiler. Çıkardıklarında hala canlıydı ve odanın etrafında uçtu."

7
OYUN HAMURU
OYUN HAMURU
Bir anne 3 yaşındaki kızını yıllık kontrolü için getirdi, doktor kızının kulaklarına ne zaman kulak tüpü taktırdığını sorduğunda anne şok oldu ve "Hiçbir zaman!" diye cevap verdi. Kızın kulağından tıbbi kulak tüpü ile aynı renkte oyun hamuru çıktı. Hem doktor hem de anne için ne kadar kafa karıştırıcı bir durum olduğunu tahmin edebiliyor musunuz?"

5. Et Yiyen Kurtçuk

8
ET YİYEN KURTÇUK
ET YİYEN KURTÇUK
"Peru'ya yaptığı ziyaretten sonra kulağında kaşınma şikayetiyle gelen 27 yaşındaki hasta aynı zamanda ağır baş ağrısı çekiyordu. Ameliyata girmek zorunda kalan kadının kulağından kurt sineği larvası çıktı ve kadının kulağında yumurtalarını bırakmıştı. Bu kurtçuklar normalde ölü ya da yaralı memelilerin dokularına yuva yapıp etleriyle beslenir. Kadının kulak kanalında 12 cm'lik bir delik oymuşlar. Neyse ki uzun vadeli hasar oluşmadı."

9
KARAHİNDİBA
KARAHİNDİBA
"Çin'de bir aile kızlarının kulağının içinde büyüyormuş gibi duran bir şey fark ettiler. Doktor kulağı kolayca temizledi ancak karahindibanın kulak kanalında 2 cm büyümüş olmasına çok şaşırdılar."

10
BARBIE AYAKKABISI
BARBIE AYAKKABISI
"Anaokulu çağındaki bir çocuğun ailesi kulağında büyüyen bir kanser olabilme ihtimalini duyunca yıkıldılar. Ancak ameliyata alındığında fark ettiler ki çocuğun kulağındaki aslında pembe bir 'barbie' ayakkabısıymış. Çocuk ayakkabıyı o kadar uzun süre önce oraya sokmuş ki kulak dokusu etrafında büyümeye başlamış tümörümsü bir yapı oluşturmuş. Aile sevinsin mi üzülsün mü?"

11
CANLI ÖRÜMCEK
CANLI ÖRÜMCEK
"Çin'de bir kadın kulağı 5 gün aralıksız kaşındığı için kontrole geldi. Doktorlar kulağına yuva yapmış küçük bir örümcek gördüler. Çıkarmak için tuzlu bir solüsyon kullandılar. Kadın işgalcinin kulağından çıktığını öğrendiğinde gözyaşlarına boğuldu."

12
HAMAM BÖCEĞİ
HAMAM BÖCEĞİ
Avustralya'da bir adam kulağındaki keskin acıyla uyanınca oraya bir şey girdiğini anlayıp süpürgeyle vakumlamaya çalışmış. İşe yaramayınca sonunda hastaneye gitmeye karar vermiş orada da zeytinyağıyla çıkarmaya çalışmışlar. Bu işleri zorlaştırmış çünkü hamam böceği daha da derine ulaşmış. Doktor nihayet pensle yaratığı yakaladığında 2.5 cm uzunluğunda bir hamam böceği çıkmış."

13
LEGO
LEGO
"Çocukların buldukları şeyleri bir yerlerine sokma gibi huyları var, evet. Bu sefer de bir ufaklık kulağına lego sokmuş. Doktorun legoyu çıkarabilmesi için çocuğun sakinleştirilmesi gerekti."

Son Dakika İnsan Kulağından Çıkartılan Acayip ve Tiksindirici 11 Şey - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü
Advertisement