İnsanlar maske bulamazken, Rus mankenlerin başlattığı 'karantikini' akımına tepki yağdı - Son Dakika

İnsanlar maske bulamazken, Rus mankenlerin başlattığı 'karantikini' akımına tepki yağdı

14.04.2020 14:59

Ölümcül salgın nedeniyle dünyada bir çok insan maske bulabilmekte zorlanırken, bazı mankenler sosyal medyada "Karantikini“ modası başlattı. Karantina ile bikini'nin karışımından üretilen sözcük, özellikle gençler tarafından ilgi görürken, “Millet maske bulamazken, yapılan en kötü şaka” diye de tepkiler de gelmeye başladı.

1
Özellikle Rusya'da yaygınlaşan bu akımı yapan genç mankenler, yüz maskelerini keserek bikini yapıyor. 29 yaşındaki Rus model Julia Uschakowa, sayfasından iki maskeyle sutyen, bir maskeyle de mayo yaptığı bikinisini paylaştı. Rus model, "2020 deniz sezonu için yeni bir trend yaratıyorum. Kendi yaptığım koleksiyonla maskelerimle rahat nefes alıyorum. Ancak iki saatte bir değiştirmem gerekiyor" dedi.
2
Fotoğraf ve mankenlerin mesajları bir yandan ilgi çekerken, diğer yandan büyük tepkiler yükseldi. Bir yorumcu, "Dünyada maske sıkıntısı yaşanırken, böylesi kötü günlerde gördüğüm en kötü şaka" diye yazdı.
3
Bir diğer yorumcu da "Bir maskenin bile hayat kurtardığı dönemde, daha parlak fikir olabilirdi" dedi. Bir diğer yorumcu ise, "Dünyanın bir çok yerinde sağlık çalışanları bile maske bulamıyor. Siz ise neyle uğraşıyorsunuz. Çok büyük bir utanç, biraz saygılı olun" cümlelerini kullandı.
4
Diğer bir Rus manken Jana Koschinka (29), tuvalet kağıdından yaptığı bikini ile verdiği pozları yayınladı. Jana, kendini bu şekilde ev karantinasında tuttuğunu söyledi.
5
Bu çılgın akım hızla büyüdü ve birçok kişi maskelerle kendilerine bikini yapıp sosyal medya hesaplarından paylaştı.
6
7
8
9

YORUMLAR (40)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika İnsanlar maske bulamazken, Rus mankenlerin başlattığı 'karantikini' akımına tepki yağdı - Son Dakika


Advertisement