Son Dakika Haberleri: İnsanlara Sarılarak Para Kazanan Kadın

İnsanlara Sarılarak Para Kazanan Kadın

4 yıl önce

1
Samantha Hess'in hayatı 29 yaşında kurduğu internet sitesiyle değişti. Hess'in yaptığı işin benzeri pek yok.

2
ABD 'nin Oregon eyaletinin Portland kentinde “kucaklaşma dükkanı” açan Samantha Hess adlı kadın , açılışının ilk haftasında dükkana 10 bin kişinin gelmek için mail attığını açıkladı...

3
Hess, “Haftada 10 bin mail aldım” dedi ve bir saatlik süreye “Saç okşamak, el ele tutuşmak ve sarılmanın” dahil olduğunu ifade etti...

4
Hess, müşterilerinden saatlik, kişi başı 60 dolara aldığını belirtti. Independent'ın haberine göre, bir saat boyunca “sarılıp yatma hizmeti” veren Hess, “Cuddle Up To Me” adlı dükkanında “işlerin çok yolunda gittiğini” söyledi...

5
Kendisi sarılarak terapi uygulama uzmanı. Hess saati 60 dolara insanlara sarılma terapisi uyguluyor.

6
Dükkanı açma fikrinin “hayatında mutsuz olduğu bir dönemde” aklına geldiğini belirten Hess, güvenlik gerekçesiyle kameraların sürekli açık olduğunu vurguladı...

7
Haftada altı gün açık dükkana gelirken gelen müşterilere pijama giymeleri tavsiye ediliyor.

8
Hess'in aklına sarılarak para kazanma fikri 2012 yılında gelmiş. Okuduğu dergide bir adamın insanlara ‘bedava sarılma hizmeti' verdiğiyle ilgili bazı bilgiler varmış.

9
Business Insider'ın haberine göre Hess bu makaleyi okuduğu dönemlerde duygusal olarak da zor zamanlar geçiriyormuş.

10
Yeni bir ilişkiye hazır olmamasına rağmen sarılmaya ihtiyacı varmış. Hess bunun üzerine Cuddle Up To Me (cuddleuptome.com) isimli bir internet sitesi kurmuş. Bu sitede verdiği hizmetlerden bahsediyor.

11
Sarıldığı erkeklerin yüzde 90'ının 20 yaşın üstünde olduğunu belirtiyor. Müşterilerinin çoğu daha önce geçirdikleri psikolojik travmadan dolayı kimseye dokunmak istemiyormuş. Hess, “Bir bakıma psikolojik tedavi hizmeti de veriyorum” diyor.

12
İndiana'da yaşayan Lisa Kelly isimli bu genç kızın çok ilginç bir özelliği var...

13
Eğer kendinizi yalnız ve mutsuz hissediyorsanız, yarım saati 35 dolar karşılığında bu genç kıza sarılabilirsiniz...

14
Sarılarak insanları tedavi ettiğini söyleyen Kelly'nin pek çok farklı müşterisi var.

15
Onlarla cinsel ilişkiye girmediğine söyleyen Kelly, "Sadece sarılıyoruz, ve onları böylece tedavi ediyorum" dedi.

16
17
18
19
20
29 yaşındaki İngiliz kadın da aynı yöntemle günde 260 dolar kazanabiliyor.

21
Jackie'nin işi 35 pound (100 lira) karşılığında müşterilerine sarılmak.

22
Cinselliğin ve ya herhangi bir tacizin kesinlikle yasak olduğunu belirten Samuel, sarılmanın manevi bir rahatlık verdiğini söylüyor.

23
Tabii ki yaptığı meslek bir çok eleştirinin de odak noktası halinde. Kendisini eleştirenler ona 'fahişelerden bile kötü bir' dese de o bunları çok umursamıyor. 29 yaşındaki kadının hem erkek hem de kadın müşterileri olduğu ve haftada ortalama 30 kişiye hizmet verdiği belirtildi.

24
Benzer bir olay da Japonya'da yaşandı.

25
Hayatlarının ezici bir bölümünü çalışmakla geçiren Japonlar için, yalnızlıklarını bir parça da olsa giderip aradıkları şefkati bulabilecekleri ‘sarılma evi' açıldı.

26
Tokyo'da açılan evde isteyen kişi, seçeceği bir kadınla 37 sterlin (110 TL) karşılığında 1 saat yan yana yatabiliyor.

27
Müşteri, kadının göğsünde yatmak isterse her üç dakika için ekstra 8 sterlin ödemek zorunda.

28
El ele tutuşmanın bedeli, 10 dakika için yine 8 sterlin. Ancak bu işletmede seks yok, çıplaklık yok.

29
30
31
32
33
Yalnız insanlar genelde sosyalleşmek için yeni kişilerle tanışır ve bu yeni kişilerden bazılarıyla kendilerini yatakta sarılırken bulabilirler. Ancak Sarılma Partilerinde mevzu biraz tersten işliyor, önce sarılarak yatıyor sonra tanışıyorsunuz! Şaka değil, kimilerine göre bir ütopya değil. Masum ve iç burkan bir gerçek.

34
Orjinal adıyla "Cuddle Club" ve "Cuddle Party" olarak anılan bu etkinliklerde kurallara uymanız halinde siz de yer alabiliyorsunuz. Etkinlikler odalarda ya da özel bahçelerde yapılabiliyor.

35
Peki nedir kurallar? Öncelikli kural giyim kuşam hakkında. Pijama bir zorunluluk. Açık giyinmek yasak hatta şort özellikle yasaklanmış. Alkol ve uyuşturucu maddeler tamamen yasak. Zaten yanınızda sadece yastığınızı getirmenize izin var. Ya da akıllara hinlik düşürmeyecek masum şeyler getirebilirsiniz. Cuddle Club, ikramları memnuniyetle karşılıyor.

36
Birine sarılmadan önce izin almanız kural olarak koyulmuş. Yani yanınızda kimi bulursanız "Sosyete kızı Suzan, yat kollarıma uzan" yapamıyorsunuz. Nezaket çok önemli ve kimin size sarılacağına izin verme hakkınız var. Bu durumda hiç istemediğiniz birinin size sarılmasından da korunmuş oluyorsunuz.

37
Etkinliğe eşiyle sevgilisiyle katılmak isteyenler de olabiliyor. Kapılar onlara da açık ancak içeride kıskançlıklar yüzünden çıkan tartışmalar hiç hoş karşılanmıyor. Yani o odaya girmeden önce "Tamam mı devam mı?" sorusunu iyice bir düşünün.

38
Partilerde bir asistan ve gözetmen bulunuyor, istediğiniz zaman onlara danışabiliyor ya da sarılabiliyorsunuz. Bir nevi imdat çekici görevi görüyor kendileri.

39
Gülmek ve ağlamak serbest. Her ikisi de bol bol yaşanıyor etkinliklerde. "Yıllardır elime insan eli değmedi" diyenlerin uzun ağlama nöbetleri geçirmesi daha sık görülen bir vakayken, yabancılarla sarıldığı için mutluluktan delirip kahkahalara boğulanlar da yok değil.

40
Sarılma partilerine katılan kişileri ifşa edenler de hoş karşılanmıyor. Yani sağda solda "Geçenlerde falancayla bi sarıldık sorma" gibi konuşmalar içerisinde bulunmayın şikayet edilmeniz halinde sıkıntı büyük olabiliyor.

41
Pijamaları çıkartmak tamamen yasak. "Aman sıcak oldu dostlar yanıyorum" gibilerinden bir soyunma eğilimi kesinlikle kabul görmüyor. Desek de inanmayın bazı partilerde çok iyi kaynaşan gruplar fora ediyorlar pijamaları. Bununla birlikte sarılmak bir zorunluluk değil. İstemezseniz kimseye sarılmadan bir köşede uyuyabiliyorsunuz. Ama şu ana kadar bunu yapan bir katılımcı görülmemiş.

42
Öpüşmek bir yere kadar anlayışla karşılanıyor. Misal sarıldığınız kişi çok duygulandı ağladı, yanağından öpüp onu teselli edebilirsiniz ancak dudaklara sarıldığınız an gözetmen müdahale edebiliyor. Cinsel yakınlık kurmayı aklınızın ucundan bile geçirmeyin, anında odadan kovuluyorsunuz.

43
Partiye katılan erkeklerin en büyük sorunu: "Ereksiyon". İster istemez yabancı pek çok kadınla aynı odada bulunup bir de onlara sarılan erkek katılımcılar ereksiyon yaşıyor ve bu durum partilerde utanç verici anlar yaşanmasına sebep olabiliyor. Parti düzenleyicileri erkeklere sporcuların kullandığı korumalıklardan takmalarını tavsiye ediyorlar.

44
Partilerin ilk 40 dakikası genelde çeşitli aktivitelerle geçiyor. Çember oluşturup grubun uyumunu yakalamak, insanların birbirine alışmasını sağlayacak çeşitli oyunlar ve sohbetler düzenlenebiliyor.

45
En önemlisi de etrafı dağıtmamak çok ciddi bir kural "Camiye mi geldik millet" diyerek coşanlar edenler bu partilerde istenmiyor. Sarılıp yatmak istemiyorsanız bu partilerin kapısının önünden bile geçmeyin.

46
ABD'de şu anda 10 farklı şehirde birer sarılma kulübü var!

47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63Haber Yayın Tarihi: 05.11.2015 10:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci son haliyle şaşırttı! Aylardır kayıp olan genç mankenin cesedine ulaşıldı! Cinayetin her detayı kan dondurdu Karanlıkta yaşıyordu, 21 yıl sonra kendini gördü! İlk sözleri yüreklere dokundu Çözülmez denen her düğümü çözüyor! Bakın Müge Anlı nereli Bu adada yaşamak yürek ister! Ölümün kıyısında tatil yapıyorlar