İnsanlardan Nefret Ettiği İçin 28 Yıl Kör Taklidi Yaptı - Son Dakika

İnsanlardan Nefret Ettiği İçin 28 Yıl Kör Taklidi Yaptı

3 yıl önce

İnsanlarla iletişim kurmaktan hoşlanmayan 57 yaşındaki Carmen Jimenez isimli kadın, 28 yıl boyunca ailesi ve çevresine kör numarası yaptı.

1
Carmen Jimenez antisosyal olmakta zirveyi oynayan 57 yaşında Madrid'de yaşayan İspanyol bir kadın. Henüz 13 yaşındayken bile insanlarla arasına mesafe koymaya başlayan Jimenez, çevresindekileri uzaklaştırmak için insanları duymamazlıktan gelmek gibi çeşitli yöntemler uyguluyormuş.

2
Bu durumu ileriye götüren Jimenez, kör taklidi yapmaya başlamış ve 28 yıl boyunca bunu sürdürmüş.


Jimenez sadece çevresini değil, kendi ailesini hatta kocasını bile kandırmayı başarmış. Kocası karısının kör olduğunu öğrendiğinde büyük bir üzüntü yaşadığını bile söylüyor.

3
Onun bu durumuna katlanamayan kocası karısına psikolojik destekte bile bulunuyormuş.

4
Carmen Jimenez ise bu durum için; “İnsanlara merhaba demekten bıktım usandım. Onlarla etkileşime geçmek istemiyordum. Ben de son çare olarak körmüş gibi davrandım ve toplumdan kaçtım.” diyor.

5
Bu arada kadın kör olduğu için birçok toplumsal yardımı kabul etmiş. İsmi dolandırıcılıkla anılan Carmen Jimenez'e ne olacağı hala soru işareti.

Haber Yayın Tarihi: 11.07.2017 09:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Aşk Adası'nın güzeline 154 bin TL'lik ahlaksız teklif! Bir bir ifşa etti Aşk Adası'nın fenomen yarışmacısı Paige Turley, kırbaçla kucak dansı yaptı! Sevgilisini öldüren Hintli genç cinayeti canlı yayında itiraf etti Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu

Son Dakika Haberleri