İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı - Son Dakika

İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı

07.12.2019 10:35

Çin'de bir adam, hastaneye götürdüğü hamile karısına kimse yer vermeyince çaresizlikten yere oturdu ve eşini sırtına oturttu.

1
Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinde, Hegang polisinin duyarlılık yaratması için paylaştığı video sosyal medyayı salladı. Doktor kontrolüne giden hamile kadın, hastanede muayane sırası beklerken uyuşan bacakları yüzünden ayakta durmakta zorlanmaya başladı.
2
Ama ona yer verecek kimse çıkmadı. Koltuklarda oturan vatandaşların umursamaz halleri pes dedirtti.
3
Hamile kadının eşi, herkesin kalbine dokunan hareketiyle "Helal olsun" dedirtti. Karısının acı çekmesine göz yumamadı ve yere çömelip sırtına oturmasını istedi.
4
Videonun devamında karısına su şişesini uzattı ve biraz su içmesini istedi. Kadın suyu içtikten sonra uyuşan dizlerini ovalamaya başladı.
5
Bu anları sadece izleyip hiçbir şey yapmayan vatandaşlar hayret ettirdi. Koltukta oturanların yaşlı olmaması ve çoğunun cep telefonlarıyla ilgilenmesi ise videoyu izleyen herkesi öfkelendirdi.
6
Hastanenin kamera kayıtlarında fark edilen bu görüntü, Hegang polisi tarafından paylaşıldı. Video hem tartışma yarattı hem de izlenme rekoru kırdı. Kocasının bu davranışına binlerce güzel yorum yapıldı, video kısa sürede 7 milyon kez izlendi.

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı - Son Dakika


Advertisement