İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı - Son Dakika

İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı

2 ay önce

Çin'de bir adam, hastaneye götürdüğü hamile karısına kimse yer vermeyince çaresizlikten yere oturdu ve eşini sırtına oturttu.

1
Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinde, Hegang polisinin duyarlılık yaratması için paylaştığı video sosyal medyayı salladı. Doktor kontrolüne giden hamile kadın, hastanede muayane sırası beklerken uyuşan bacakları yüzünden ayakta durmakta zorlanmaya başladı.
2
Ama ona yer verecek kimse çıkmadı. Koltuklarda oturan vatandaşların umursamaz halleri pes dedirtti.
3
Hamile kadının eşi, herkesin kalbine dokunan hareketiyle "Helal olsun" dedirtti. Karısının acı çekmesine göz yumamadı ve yere çömelip sırtına oturmasını istedi.
4
Videonun devamında karısına su şişesini uzattı ve biraz su içmesini istedi. Kadın suyu içtikten sonra uyuşan dizlerini ovalamaya başladı.
5
Bu anları sadece izleyip hiçbir şey yapmayan vatandaşlar hayret ettirdi. Koltukta oturanların yaşlı olmaması ve çoğunun cep telefonlarıyla ilgilenmesi ise videoyu izleyen herkesi öfkelendirdi.
6
Hastanenin kamera kayıtlarında fark edilen bu görüntü, Hegang polisi tarafından paylaşıldı. Video hem tartışma yarattı hem de izlenme rekoru kırdı. Kocasının bu davranışına binlerce güzel yorum yapıldı, video kısa sürede 7 milyon kez izlendi.

Haber Yayın Tarihi: 07.12.2019 10:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor

Son Dakika Haberleri