Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı akımdan geri kalmadı! Gençlik fotoğrafı olay oldu - Son Dakika

Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı akımdan geri kalmadı! Gençlik fotoğrafı olay oldu

05.05.2021 16:06

Türk televizyon tarihinin en sevilen sunucuları arasında yer alan Müge Anlı da sosyal medyada hızla yayılan '20'li yaşlardan fotoğraf paylaşma' akımına uydu. 7'den 70'e herkesin sevgisini kazanan sunucu Müge Anlı 20'li yaşlarına ait fotoğrafı ile kendine hayran bıraktı.

1
Atv'de yayınladığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla gönüllere taht kuran Müge Anlı geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı açarak kısa sürede ulaştığı takipçi sayısı ile rekor kırmıştı.
2
Sosyal medyada son günlerde başlayan gençlik fotoğrafı ile güncel fotoğrafı paylaşma akımı devam ediyor. Twitter hesabını aktif olarak kullanan Müge Anlı da bu akıma dahil oldu.
3
Kişiliği ve işindeki başarısıyla binlerin gönlünde taht kuran Müge Anlı'nın gençlik fotoğrafına övgüler yağdı.
4
Anlı'nın sarı saçları hayranlarının beğenisini topladı. Başarılı sunucu saniyeler içinde beğeni alana paylaşımına anlamlı bir de not düştü.

5
Anlı'nın 20'li yaşlar paylaşımı...
Anlının 20li yaşlar paylaşımı...
"Her zaman mutluyum, çünkü enerjimi çalacak insanlara hayatımda yer vermiyorum... Gençler özellikle sizlere de bunu tavsiye ediyorum."
6
Hadi gelin sevilen sunucunun diğer gençlik fotoğraflarına göz atalım...
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı akımdan geri kalmadı! Gençlik fotoğrafı olay oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (28)
  • yabanci: türkye boyle guçlu akılı kadın bol olsun inşallah bence mugeyi baş bakanı yapin ben muge başbakanı olsun çok istiyorum türkieyin gülü gururu güzel akılı kadın seni çok seviyorum seni tanişmak için istambula geleceğim muge, ofiyorum Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement