Instagram'da Her Gördüğünüz Poza İnanmayın! Sırrı Ortaya Çıktı - Son Dakika

Instagram'da Her Gördüğünüz Poza İnanmayın! Sırrı Ortaya Çıktı

01.08.2017 16:05

Finlandiya'nın Instagram fenomenlerinden 20 yaşındaki Sara Puhto, Instagram'daki birçok fenomenin kullanıcıları nasıl aldattığına dair önemli paylaşımlarda bulundu.

1
2
Bir çok fenomen, daha fit gözükeceği duruşu yapıp öyle poz veriyor. Ya da program kullanarak 'mükemmel' vücutlarını ortaya koyuyor.

3
Kısacası hayran kalınası görüntüler paylaşan fenomenlerin aslında nasıl birer photoshop dehası olduklarını da göstermeye çalışan 20 yaşındaki Sara Puhto, Instagram hesabından bazı şok edici fotoğraflar paylaştı.

4
5
6
7
İşte o fotoğraflar...

8
9
Puhto, photoshop hileleriyle nasıl zayıf göründüğünü deşifre etti.

10
11
12
13
14
15
16
17
Instagram'da binlerce, hatta milyonlarca takipçiye sahip olan birçok fenomenin (özellikle de kadınların) kusursuz bir vücuda sahip olduğunu düşünürüz.

18
Doğru açılardan çekilmiş fotoğraflar, arka plandaki cezbedici görseller, renklerin birbirleriyle uyumu…

19
20

Son Dakika Instagram'da Her Gördüğünüz Poza İnanmayın! Sırrı Ortaya Çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi