Son Dakika Haberleri: Instagram'dan korkunç uygulama! Anbean takip altındasınız

Instagram'dan korkunç uygulama! Anbean takip altındasınız

4 ay önce

Instagram, takipçilerinizin sizi konum servisinden takip edebileceği bir uygulama açıkladı.

1
Bu durum Instagram'ı kendisini geliştirmeye itiyor ve her geçen gün karşımıza daha da sıra dışı içeriklerle çıkmayı başarıyor.
2
Sosyal medya kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan Instagram, gün geçtikçe daha da popüler bir hale geliyor.
3
Ancak Instagram'ın son dönemlerde yayınladığı bir program, birçok etik tartışmayı da beraberinde getirdi.
4
Yakın zamanda piyasaya sürülen 'Who is in Town' adlı uygulama, gizlilik ihlali yaptığı gerekçesiyle birçok Instagram kullanıcısı tarafından tepkiyle karşılandı.
5
Kullanıcı, uygulamayı indirdikten sonra uygulama tarafından Instagram'a yönlendiriliyor.
6
Instagram hesabıyla Who Is In Town'a giriş yapan kullanıcı, takip ettiği kişilerin çevrimiçiyken ziyaret ettiği ve paylaştığı yerlerin haritasını görebiliyor. Bunun için takip edilen kişinin, telefonundaki konum özelliğinin açık olması yeterli.
7
Üstelik, harita sürekli olarak güncelleniyor ve geçmişe ait konumlar da görüntülenebiliyor.
8
Şimdiden birçok tartışmaya yol açan uygulamaya, tepki yağdığı kadar ilgi de oldukça büyük...Haber Yayın Tarihi: 25.07.2019 02:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu 'Arılar bana bir şey yapmaz' dedi, yarı çıplak peteklerin arasına daldı! İşte Benim Stilim'le ünlenen Niran Yalaz, estetik operasyonlarla bambaşka biri oldu!