Daha neler göreceğiz! Instagram fenomeni "Genç gösteriyor" diyerek regl kanını yüzüne sürdü - Son Dakika

Daha neler göreceğiz! Instagram fenomeni "Genç gösteriyor" diyerek regl kanını yüzüne sürdü

03.02.2021 16:52

19 yaşındaki Instagram fenomeni Mari Valents, yaptığı açıklamada yüzünde meydana gelen sivilce gibi cilt rahatsızlıklarını regl kanını yüzüne sürerek giderdiğini söyledi. Fenomenin ilginç davranışı çoğu takipçisi tarafından yadırgandı.

1
Regl birçok genç kız için aşırı rahatsız edici olarak görülse de 19 yaşındaki Instagram fenomeni Mari Valents regl kanını şifa olarak gördüğünü söylüyor. Mari, ayrıca kanın yüzünü çok daha iyi gerdiğini söyledi.
2
Bu şekilde cilt problemlerinin kurtulduğunu söyleyen Mari, ayrıca bu şekilde genç kalmayı başardığını söyledi.
3
Mari, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada geç kızlara, herkesin iddia ettiği gibi regl kanının kirli olmadığını aksine doğal bir ilaç olduğunu söyledi.
4
Marti geçen ay, Tayland boksu yaparken şiddetli bir şekilde orgazm olduğunu bu nedenle formda kalmak için sürekli Tayland boksu yaptığını açıklayarak adından söz ettirmişti.
5
6
7
8

Son Dakika Daha neler göreceğiz! Instagram fenomeni 'Genç gösteriyor' diyerek regl kanını yüzüne sürdü - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum