Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu - Son Dakika

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu

10.12.2019 16:17

Hırsızlık suçlamasıyla tutuklu yargılanan Instagram modeli Monique Marina Agostino, 24 ay hapis cezasına çarptırıldı.

1
Monique Marina Agostino, Instagram'da yıldızı parlayıp kariyerinde hızla yükselen bir modeldi. Ancak 24 yaşındaki kadın bir dizi suça karışınca, hem kariyerini hem de hayatını mahvetti.
2
Avustralya'nın Sydney kentinde yaşayan 24 yaşındaki Monique Marina Agostino, geçtiğimiz yıl kasım ayında hırsızlık ve uyuşturucu bulundurmak suçlarından yakalanarak tutuklandı.
3
Yapılan incelemede, aracında yüzleri maskeli kişilerle birlikte sahil şeridindeki mağazaların olduğu bölgeye gelen Agostino, 1 saat içinde yaklaşık 4 mağazayı soydu.
4
Kıyafetlerin yanı sıra nakit para ve kredi kartı da çalan Agostino, çalıntı kredi kartıyla fast food restoranlarından alışveriş yaptı.
5
Polisin takibi sonucu yakayı ele veren bir çocuk annesi Agostino'nun üzerinden uyuşturucu maddeler de çıktı.
6
Tutuklanarak cezaevine konulan genç kadınla ilgili dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. Buna göre Agostino 24 ay hapis cezasına çarptırıldı. Genç modelin karara itiraz edeceği belirtiliyor.
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı