Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu - Son Dakika

Instagram fenomenine hapis şoku! 1 saatte 4 mağaza soydu

2 ay önce

Hırsızlık suçlamasıyla tutuklu yargılanan Instagram modeli Monique Marina Agostino, 24 ay hapis cezasına çarptırıldı.

1
Monique Marina Agostino, Instagram'da yıldızı parlayıp kariyerinde hızla yükselen bir modeldi. Ancak 24 yaşındaki kadın bir dizi suça karışınca, hem kariyerini hem de hayatını mahvetti.
2
Avustralya'nın Sydney kentinde yaşayan 24 yaşındaki Monique Marina Agostino, geçtiğimiz yıl kasım ayında hırsızlık ve uyuşturucu bulundurmak suçlarından yakalanarak tutuklandı.
3
Yapılan incelemede, aracında yüzleri maskeli kişilerle birlikte sahil şeridindeki mağazaların olduğu bölgeye gelen Agostino, 1 saat içinde yaklaşık 4 mağazayı soydu.
4
Kıyafetlerin yanı sıra nakit para ve kredi kartı da çalan Agostino, çalıntı kredi kartıyla fast food restoranlarından alışveriş yaptı.
5
Polisin takibi sonucu yakayı ele veren bir çocuk annesi Agostino'nun üzerinden uyuşturucu maddeler de çıktı.
6
Tutuklanarak cezaevine konulan genç kadınla ilgili dava geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. Buna göre Agostino 24 ay hapis cezasına çarptırıldı. Genç modelin karara itiraz edeceği belirtiliyor.
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 04:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri