Son Dakika Haberleri: Instagram Fotoğraflarındaki Sırrı Böyle İfşa Etti

Instagram Fotoğraflarındaki Sırrı Böyle İfşa Etti

26 gün önce

Instagram, fit vücutlarıyla hepimizin imrenerek takip ettiği fitnessçılarla dolu. İçlerinden oldukça popüler olan Chessie King, hiçbir şeyin Instagram'da göründüğü gibi mükemmel olmadığını kanıtlamak için paylaşımlarda bulunarak Instagram'ın gerçek yüzünü ortaya koyuyor.

1
ABD'nin Miami şehrinde yaşayan fitness bloggerı Chessie King, fit ve çekici vücudunu sergilediği fotoğraflarıyla kendine hayran bırakıyor.

2
Ancak o kendisini takip eden 460 binin üzerindeki sosyal medya kullanıcısına dürüst davranıp işin gerçek yüzünü gösteriyor.

3
Doğru açı ve iyi pozla Instagram fotoğraflarının gerçeğinden çok farklı olabileceğini kanıtlayan King, böylece mükemmellik algısının dışındaki insanlara zorbalık yapanları da inceden eleştiriyor.
4
Hatta King uluslararası siber zorbalık karşıtı kar amacı gütmeyen kuruluş olan Cybersmiles ile ortak bir kampanya başlatmıştı.

5
Blogger, sürekli olarak fiziksel özelliklerine yönelik aldığı ağır eleştirileri ti'ye alıyor.
6
İşte Chessie King'in Instagram/ gerçek hayat paylaşımları....
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Haber Yayın Tarihi : 26.04.2019 08:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İsviçre Alpleri'nin Zirvesinde Ne Olduğunu Gören Şoke Oluyor! Doğuştan Elleri Olmayan Kadın Ayakları ile Uçak Kullanan İlk Pilot Oldu! Kızının Doğum Günü için Hurda Vosvos'u Baştan Yarattı! Son Hali İnanılmaz Game Of Thrones Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor Doğum Oranı Artsın Diye Tüm Çiftlere Ücretsiz Viagra Dağıtılacak!