Instagram'ın Kıskanılan Romantik Çifti İlk Kez Konuştu - Son Dakika

Instagram'ın Kıskanılan Romantik Çifti İlk Kez Konuştu

17.08.2016 12:27

1
Instagram'ın kıskanılan fenomeni 'zey-zor' hayatını Haberler.com'a anlattı/ Özlem Küçüközcan/ Özel Haber
Instagramın kıskanılan fenomeni zey-zor hayatını Haberler.coma anlattı/ Özlem Küçüközcan/ Özel Haber
Günlerden bir gün Instagram'da gezinirken, arama kısmında şans eseri denk geldiğim bir hesap: 'zey_zor' Bir sürü arkadaşım takip ediyor. Ofis ortamımızda bir gün bahsediyorum kızlara; "Böyle bir hesap var hiç denk geldiniz mi?" - "aaaa ben bayılıyorum ya o çifte", "vayy be", "şans işte", "deli oluyorum" "ben de böyle hayat, böyle romantik eş istiyorum" tepkileri geliyor. Şöyle bir bakınca; Instagram'ın Türk kullanıcılara ait en havalı, en romantik, en gösterişli seyahat blog'u diyebilirim. Seyahat meraklısı biri olarak hemen takibe alıyorum. O gün bugündür meraktayım. 'zey_zor' kimdir?

2

Binlerce takipçisi olan, her fotoğrafta kıskanılacak bir aşka sahip olduğunu anladığımız çiftin seyahat maceralarından en romantik, en manzaralı anların biriktiği güzel hesabın sahibesi güzel bayan Zeynep Zor. Rica ediyorum ve beni kırmayıp, sorularımı yanıtlıyor. Bu yazı merak eden tüm 'zey_zor'culara gelsin...

3
Merhaba Zeynep, senin hakkında bilgi sahibi olmak için çıldıran bir kitle var:) Öncelikle bize kendini tanıtır mısın?
Merhaba Zeynep, senin hakkında bilgi sahibi olmak için çıldıran bir kitle var:) Öncelikle bize kendini tanıtır mısın?
1990 İstanbul doğumluyum, Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezunum. Boğa burcuyum.

4
Instagram'ını ne zaman açtın? Bu fikir ne zaman aklına geldi? Açtığında böyle geniş bir kitleye hitap eden bir profil olacağını düşünüyor muydun?
Instagramını ne zaman açtın? Bu fikir ne zaman aklına geldi? Açtığında böyle geniş bir kitleye hitap eden bir profil olacağını düşünüyor muydun?
Profilimi save the date çekimi için Roma'ya gittiğimiz dönemde açtım, yaklaşık 1 sene önce herkese açık hale getirdim. Aslında geniş kitlelere ulaşmak gibi bir hedefim yoktu ama insanlar aşkımıza, bize o kadar ilgi gösterdilerki kısa zamanda birçok takipçim oldu.

5
Romantik eşin Alkan Zor'u da merak ediyorlar. Fotoğraflarınız rüya gibi. Roma'da evlilik teklifi aldığını biliyorum. Sizin tanışma hikayeniz nedir?
Romantik eşin Alkan Zoru da merak ediyorlar. Fotoğraflarınız rüya gibi. Romada evlilik teklifi aldığını biliyorum. Sizin tanışma hikayeniz nedir?
Evet. İnanılmaz romantik bir evlilik teklifiydi. Her zaman herşeyden önce beni düşünen bir eşim var, o yüzden çok şanslıyım. Roma'ya sadece doğumgünümü kutlamaya gittiğimizi düşünürken Aşk Çeşmesinde kendimi evlilik teklifi alırken buldum. Her an biryerlerden çiçeklerle, sürprizlerle çıkabileceğini bilmek bile mutlu ediyor.

6
Tanışmamıza gelince, ikimizde aynı Üniversiteye gidiyorduk ama dönem olarak Alkan benden önce mezun oldu. O yüzden Üniversite süresince tanışmıyor ama birbirimizi biliyorduk. Birçok kez hayat bizi karşı karşıya getirdi fakat tanışma fırsatını 3 sene öncesinde yakalayabildik. İlk günden beri birbirimize aynı tutku ile bağlı olup hergün daha çok sevmenin verdiği keyfi yaşıyoruz.

7
Alkan Zor ne işle meşgul, seyahatlarinizin zamanını nasıl ayarlıyorsunuz?
Alkan Zor ne işle meşgul, seyahatlarinizin zamanını nasıl ayarlıyorsunuz?
Kendisi Yeditepe Üniversitesi Gastronomi bölümü mezunu ama Gayrimenkul Danışmanlığı& Emlak sektöründe çalışmalarına devam ediyor. Kendi işi olmasından dolayı seyahatlerimizi kolaylıkla istediğimiz zamanlarda gerçekleştirebiliyoruz. Tabii burda çalışanlarımıza olan güvenimizde büyük rol oynuyor.

8
Sıkça seyahat etmek sizi nasıl etkiliyor?
Sıkça seyahat etmek sizi nasıl etkiliyor?
Dünyada gezilecek o kadar çok yer var ki, hayatımız boyunca seyehat etsek dahi bitiremeyeceğimizi düşünüyoruz. O yüzden de mümkün olduğunca her fırsatı tatil olarak değerlendiriyoruz. Bu bizi sadece olumlu yönde etkiliyor. Yeni yerleri yeni tatları sevdiğiniz insanla keşfetmek gibisi yok.

9
Nasıl başladı Instagram maceran? Uzun zamandır takip ediyorum seni ve şu anda 128 bin takipçin var.
Nasıl başladı Instagram maceran? Uzun zamandır takip ediyorum seni ve şu anda 128 bin takipçin var.
Önce Roma'da ki save the date çekimindeki fotoğraflarımızın çok beğenilmesi ve birçok instagram hesabı tarafından paylaşılması ile başladı. Sonrasında gelen düğün fotoğrafları, balayı ve ardından gelen diğer seyehatlerimiz büyük rol oynadı. Takipçilerim günden güne artıyor, hepsi ile çok sıcak bir iletişimimiz oldu. Dahada güzel projelerle devam etmeyi düşünüyorum.

10
Bu güne kadar kaç şehir, kaç ülke gezdiniz? En çok görmek istediğin ülke neresi?
Bu güne kadar kaç şehir, kaç ülke gezdiniz? En çok görmek istediğin ülke neresi?
Sayı olarak söylemek çok zor ama 50'nin üzerinde farklı şehir gezdiğimizi düşünüyoruz. Daha yolun başındayız diyebiliriz:) En çok gitmeyi istediğim ülkelerin arasında Küba, Meksika ve Hindistan yer alıyor diyebilirim..

11
Önce sadece Instagram'daydın, sonra snapchat şimdi Youtube kanalı derken... gelecek planların nedir? Neler yapacaksın?
Önce sadece Instagramdaydın, sonra snapchat şimdi Youtube kanalı derken... gelecek planların nedir? Neler yapacaksın?
Belki daha sonra kendi web sayfamı oluşturabilirim diye düşünüyorum ama Şuanda sadece bunlara bile zor yetişiyorum. Sosyal medya için şimdilik başka bir projem bulunmuyor ama İş hayatında bayanların ilgisini çekebilecek birşeyler yapmak var aklımda..

12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32

Son Dakika Instagram'ın Kıskanılan Romantik Çifti İlk Kez Konuştu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular