‘Instagram'ın Kralı'na Nişanlısından Tam Destek! - Son Dakika

‘Instagram'ın Kralı'na Nişanlısından Tam Destek!

14.10.2016 08:13

1
Instagram'ın Kralı' olarak ünlenen multimilyoner adam, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ve özel hayatıyla eleştiri oklarının hedefi oldu.
Instagramın Kralı olarak ünlenen multimilyoner adam, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ve özel hayatıyla eleştiri oklarının hedefi oldu.
Pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından ‘Instagram'ın Kralı' olarak anılan multimilyoner iş adamı Tony Toutouni‘nin (43) müstakbel eşi Juliann Nicole (26): birçok kadının aksine, nişanlısının çılgın hayatını kabullenmekte hiç de zorluk çekmiyor.

2
Toutouni, yaklaşık 1.5 milyon takipçisi olan Instagram hesabından öyle fotoğraflar paylaşıyor ki, nişanlısının nasıl olup da tepki göstermediği sosyal medya kullanıcıları arasında büyük bir tartışma konusu haline geldi.

3
Toutoni'nin Instagram'dan anbean paylaştığı hayatı özetle bunlardan ibaret: çılgın partiler, çıplak kadınlar, pahalı arabalar, süper yatlar, içi para dolu bavullar…

4
Nicole ise milyoner nişanlısıyla ilgili gelen acımasız eleştirilere kulağını tıkadığını ve sevgilisine sonsuz bir güven duyduğunu ifade ediyor.

5
İşte multimilyonerin Instagramında paylaştığı olay yaratan fotoğraflar...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika ‘Instagram'ın Kralı'na Nişanlısından Tam Destek! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement