Instagram'ın Zengin Çocuğunun Lüks Yaşamından 15 Paylaşım - Son Dakika

Instagram'ın Zengin Çocuğunun Lüks Yaşamından 15 Paylaşım

23.06.2017 16:04

1
Instagram'ın Zengin Çocukları ile başlayıp sonra da ülkelere hatta son zamanlarda şehirlere bile yayılan akım kendi şöhretlerini de yarattı kuşkusuz.

İşte Konş Beig de bunlardan biri.

2
Avustralya'da büyüyen ABD'nin en gösterişli yerlerinden biri olan Hollywood'da yaşamını sürdüren 33 yaşındaki Beig şu anda sosyal medyanın en çok takip edilen kullanıcılarından biri.

3
Hint asıllı olan Beig'in babası anavatanında yüksek rütbeli bir polis. Ama kendisi çok kazanan bir iş adamı. Avustralya'nın Zengin Çocukları adlı Instagram sayfasından taşan şöhreti sayesinde artık bütün dünya Beig'i tanıyor. Öyle ki sosyal medya fenomani Dan Bilzerian'ın pabucunu dama atacak kişi gözüyle bile bakılıyor ona.

4
Bir şirketler grubunun sahibi olan genç iş adamı aynı zamanda bir seyahat tutkunu. Dünyanın dört bir yanını kendi deyimiyle "turist gibi değil, bir gezgin gibi" keşfediyor. Ama gezginlerden farkı bunu lüks jetlerle ya da yatlarla yapıyor olması.

5
Tony Beig, Hindistan'ın Kaşmir kentinde doğdu, Avustralya'nın Melbourne kentinde büyüdü. Victoria Üniversitesi'nde iş idaresi eğitimi aldı. Okurken bir yandan da kendi şirketini kurdu. Daha sonra da California'ya taşındı.

6
İşte onun göz kamaştıran hayatından sosyal medyada paylaştığı çarpıcı örnekler.

7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Instagram'ın Zengin Çocuğunun Lüks Yaşamından 15 Paylaşım - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement