Instagram Modeli Swantje Paulina, Galatasaray Formasıyla Poz Verdi - Son Dakika

Instagram Modeli Swantje Paulina, Galatasaray Formasıyla Poz Verdi

30.08.2018 15:02

Fotomodellerin ya da internet fenomenlerinin, Türk takımlarının formalarıyla verdikleri pozlar her zaman gündem oluyor.

1
Fotomodel Swantje Paulina kendisi giyip Instagram hesabından paylaşmamış ama Hamburg merkezli Türk fotoğraf sanatçısı Kazım Günyar, kendisini Galatasaray forması ile fotoğrafladığı bir karesini Instagram hesabından 'Aslan' notuyla paylaştı.
2
Daha önce Podolski, Gregory Van Der Wiel gibi oyumcuları da fotoğrafladığı IG hesabında görülen Günyar'ın Paulina fotosu twitterda oldukça beğenildi ve dikkat çekti.
3
Swantje Paulina, hiçbir zaman yüzünü kaplayan çilleri gizlemeyi düşünmemiş. Çillerinin doğa ananın hediyesi olduğunu düşünen Paulina'nın, Instagram'da 300 binden fazla takipçisi var.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Instagram Modeli Swantje Paulina, Galatasaray Formasıyla Poz Verdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement