Instagram modeli, cinsel içerikli sitelere sattığı videolar sayesinde milyoner oldu - Son Dakika

Instagram modeli, cinsel içerikli sitelere sattığı videolar sayesinde milyoner oldu

10.06.2020 14:52

36 yaşındaki Amerikalı model ve Instagram yıldızı Andrea Vasile, ünlü model ve oyuncuların açık fotoğraf ve videolarını paylaştıkları bir sitede, hayranlarına sattığı video ve fotoğraflardan bir yılda 1 milyon dolar kazandı.

1
İş hayatına web tasarımcısı olarak devam eden model, bu vesile ile bir çok model ile tanıştığını bir süre sonra kendisinin de kamera önünde modellerin gösterdiği performansı gösterebileceğini fark ettiğini ve model olmaya karar verdiğini söyledi.
2
36 yaşındaki model, iki yıl önce siteye üye olduğunu ve üyeler için açık pozlar verdiğini ilk yılında 1 milyon dolar kazandığını ilk kullanmaya başladığında nasıl kullanacağını bilmediğini ifade etti.
3
Ancak ünlü model siteyi ikinci yılında daha iyi kullanmaya başladığını ve şuan 2019 yılında kazancını iki katına çıkararak iki milyon dolar kazandığını söyledi.
4
Kazandığı ücretin neredeyse yarısını estetik ameliyatlara harcayan Andrea, her gün hayranlarından sosyal medya platformunda çok sayıda evlenme teklifi aldığını ve bazı hayranlarının Amazonda almak istediği şeyleri kendisine hediye olarak alıp yolladıklarını söyledi.
5
Gittiği bir çok restoran ve kulüplerin kendisinden para almadıklarını bunun karşılığında sosyal medyada kendileri ile ilgili paylaşım yapmalarını istediklerini söyledi.
6
Romanya'da doğup büyüyen ailesinin isteği üzerine hukuk fakültesi ve aile hukuku üzerine yüksek lisans yaptığını söyleyen Andrea, hukuk mesleğinin kendisine hiç cazip gelmediğini bu nedenle farklı alanlarda kendisini geliştirmeye çalıştığını hatta bu nedenle annesinin kendisini evlatlıktan reddettiğini söyledi.
7
8

Son Dakika Instagram modeli, cinsel içerikli sitelere sattığı videolar sayesinde milyoner oldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement