Son Dakika Haberleri: Instagram paylaşımıyla ortalığı karıştırmıştı, İşte dünyanın konuştuğu diplomat kızı!

Instagram paylaşımıyla ortalığı karıştırmıştı, İşte dünyanın konuştuğu diplomat kızı!

4 gün önce

Geçtiğimiz sene Avrupa Parlamentosu'nda staj yapıp kriz çıkaran, Kremlin sözcüsü Dmitri Peskov'un kızı Elizaveta, Instagram'da fenomen haline geldi.

1
Avrupa'da pek çok kişi Rusya'nın Peskov'un kızı aracılığıyla gizli bilgilere erişebileceğini öne sürmüştü.
2
Fransa'da hukuk ve uluslararası ilişkiler alanında eğitim alan Peskova'nın stajının onaylandığını doğrulayan yetkililer ise genç kızın Savunma ve Güvenlik Alt Komitesinde staj yaptığını ancak hiçbir gizli belgeye ulaşımı olmadığını belirtmişti.
3
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Basın Sözcüsü Dmitri Peskov'un kızı Elizaveta Peskova, Kasım ayında Fransa'nın başkenti Paris'te düzenlenen sokak gösterilerine katıldığını sosyal medya hesabından bu şekilde paylaşmıştı.
4
Babasından bile çok konuşulacak!
Babasından bile çok konuşulacak!
Tüm dikkatleri üzerine çeken Peskova, bir anda takip edilen isim haline geldi. Dikkatleri üzerine çeken Peskova'nın Instagram'da takipçi sayısı 100 bine yaklaştı. Takipçileri Peskova'nın babasından çok konuşulacağını bile iddia etti.
5
Ajan mı?
Ajan mı?
Ancak Avrupa'da pek çok komplo teorisyeni ise genç kızın 'ajan' olduğunu ve bu sayede kimliğini gizleyeceğini iddia ediyor.
6
Pek çok sponsorlu reklamda yer alan ve çekimlere katılan genç kız babasına yakınlığı ile biliniyor.
7
Peskova'nın paylaşımlarında Kremlin sözcüsü babası Peskov'la pek çok karesi yer alıyor.
8
İşte Elizaveta Peskova'nın o paylaşımları...
İşte Elizaveta Peskovanın o paylaşımları...
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 12.09.2019 03:45 

YORUMLAR (5)


Diğer Galeriler

Hareket halindeki trenin altında can veren talihsiz gencin intihar sebebi ortaya çıktı! Sapkın adam eski karısına çocuklarının gözü önünde tecavüz etti! Sümela Manastırı'yla ilgili tarihi sır yıllar sonra ortaya çıktı! Mecliste skandal görüntü! İşte Rus parlamentosundan ilginç kareler Uzun dili sayesinde Instagram'dan 600 bin TL kazanıyor!