Son Dakika Haberleri: Instagram Yıldızı Kadın Polis Paylaşımlarıyla Yürek Hoplatıyor!

Instagram Yıldızı Kadın Polis Paylaşımlarıyla Yürek Hoplatıyor!

7 ay önce

Yıllık 45 bin pound alan polis memuru Leanne Carr, yaşadığı iş stresinden dolayı 1 senelik izne ayrıldı. Leanne, Tayland'tan Kıbrıs'a kadar gittiği her seyahatten iddialı fotoğraf paylaşınca Instagramda fenomen oldu...

1
İngiltere'nin Lincolnshire Polis Merkezinde çalışan çavuş Leanne Carr, bir suistimal soruşturması yürütülürken stresle karşı karşıya kaldı ve iyi değilim diyerek izne ayrıldı.
2
Yoğun stres ve çalışma temposundan bitkin düşen Leanne Carr, kendini 1 senelik uzun bir seyahate adamaya karar verdi.
3
Cape Town'dan; Tayland'a dünyayı dolaşan Leanne Carr, her anını Instagram'dan paylaşmaya başladı ve kısa sürede fenomen haline geldi.
4
İşte güzel polisin iddialı paylaşımları...
5
Ocak ayından işinin başına dönen arkadaşının sosyal medya hesabına bakan bir polis, kadının lüks tatillere çıktığını gördü.
6
7 ay boyunca işine dönmeyen Carr'ın arkadaşları, 33 yaşındaki kadını hasta zannediyordu.
7
Sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarıyla herkesi şaşkına çeviren Leanne Carr'ın herkesi kandırdığı iddia edildi.
8
Durumu üst birimlere bildiren polis, hastalık nedeniyle izne çıkan iş arkadaşının yalan söylediğini iddia etti.
9
Olayın İngiliz basınında yer almasının ardından Lincolnshire polis sözcüsü açıklamada bulundu. Hastalık izni alan çalışanlarının tatile çıkmasında bir engel olmadığını söyleyen sözcü, konuyla ilgili soruşturmanın yapıldığını söyledi.
10
Carr'ın ismini vermek istemeyen meslektaşlarından biri, yaptığı açıklamada, “Leanne, herkesi yalan söyledi. Tayland'a ya da Avusturya Alpleri'nde tatil yaparken hiç de stresli ve hasta görünmüyordu” dedi.
11
12
13
14
15
Ancak gerçek, bir meslektaşının Carr'ın sosyal medya hesabındaki hareketliliği fark etmesiyle ortaya çıktı.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Microsoft'un Kurucularından Paul Allen'ın Gizem Dolu Başarı Öyküsü Gören Köşe Bucak Kaçıyor! Peşinize Düşerse Yandınız Bakanlık Listeyi Yayınladı: Bu Ürünleri Sakın Almayın! Prens Harry'nin, Hamile Eşine Hediye Edilen Devasa Bukete Tepkisi Şoke Etti Sürekli Üşüyenler Dikkat! Tek Nedeni Soğuk Hava Olmayabilir