İnternetteki En Saçma Sapan Ürünler! - Son Dakika

İnternetteki En Saçma Sapan Ürünler!

22.08.2012 08:03

1
Pinterest'in en son rakibi Fancy, perakende mantığı taşıyan bir fotoğraf paylaşım sitesi. Fancy kullanıcıları, internette rastladıkları ilginç ürünlere ait fotoğrafları bir araya getirerek, katalog oluşturabiliyor.
2
Pinterest'in en son rakibi Fancy, perakende mantığı taşıyan bir fotoğraf paylaşım sitesi. Fancy kullanıcıları, internette rastladıkları ilginç ürünlere ait fotoğrafları bir araya getirerek, katalog oluşturabiliyor.
3
Balık Eğitim Seti: Ne de olsa "eğitim şart!". Setin içinde, dünyanın en ünlü balık eğitimcisinin 45 dakikalık DVD'si yer alıyor. Boş vaktiniz var mı? Fiyat: 30 dolar.
4
Arabanız için yemek tepisisi: Huffington Post, ‘bu ürünün mucidi için üzüntü duyduk' yorumunda bulunuyor. Ürünün mucidi tepsinin altında kalan vitese nasıl ualşmayı düşünüyordu acaba? Fiyat: 12 dolar.
5
'Sundead' (Luciano Podcaminsky tasarımı):Ç Adından da anlaşılacağı gibi bu bir solaryum yatağı değil ama ‘tabutu.' Bazılarının bu ürünü neden almış olabileceğini anlamak gerçekten çok zor. Fiyat: 2500 dolar.
6
R2D2: Evde veya ofiste yer açmak isteyeceğiniz R2D2 maalesef size kahvenizi getirebilecek kapasiteye sahip değil. Yine de fena bir dekor olmayabilir. (Umarız filmdeki gibi sürekli anlaşılmaz şekilde konuşmuyordur) Fiyat: 200 dolar.
7
Japon yosun topu: Akvaryumda balık beslemeyi unutun. Artık bir yosun topunuz var. Ama niye? Fiyat: 15 dolar.
8
Carafe: İçine bir içecek boşalttıktan sonra içmeyi nasıl başarıyorsunuz? Yoksa içinde bir sıvıyla sadece olduğu gibi duruyor mu? Bu ürün hakkında sorulabilecek yığınla sorudan sadece ikisi. Fiyat: 50 dolar.
9
Alabama Köpek Malikanesi: ABD'de yıllardır birçok büyük çaplı protestoya neden olan “yüde 99-yüzde 1” kavgası köpeklere de sıçrayabilir. Köpeğinizi çok seviyorsanız, ona bu malikaneyi alarak en zengin yüzde 1'lik kesimin içine dahil edebilirsiniz. Fiyat: 7200 dolar.
10
Flick Bıçaklı Çanta: Havaalanlarında tutuklanmak için birebir. James Bond özentilerine duyurulur... Fiyat: 2636 dolar
11
Bronz Dove (Luis Fernando Ponce tasarımı): İlk bakışta bu sabunun çikolatadan yapıldığını zannedebilirsiniz ama değil, bronz. Fiyat: 1500 dolar.
12
Little Joseph Mumluk: İlginç ama biraz da ürkütücü bir tasarıma sahip mumlukların fiyatı 99 dolar. Sizce de korku filmlerindeki objelere benzemiyor mu?

Son Dakika İnternetteki En Saçma Sapan Ürünler! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı