İnternetten eşofman satan kadın, sevgilisini müşterisine kaptırdı - Son Dakika

İnternetten eşofman satan kadın, sevgilisini müşterisine kaptırdı

10.12.2020 15:59

İngiltere'de internetten eşofman satmak isteyen bir kadın, 10 sterlin karşılığında alıcının aynı zamanda erkek arkadaşını baştan çıkardığını iddia etti.

1
Kıyafetlerini 10 Sterlin karşılığında sattığı bir kadının erkek arkadaşını da elinden aldığını söyleyen genç kız olaydan sonra büyük şok yaşadı.

2
Jade Regan
Jade Regan
Paris Calder'in eşofmanlarını internet üzerinden satın alan Jade Regan isimli müşteri, iddiaya göre kıyafetleri satın aldıktan sonra Calder ile arkadaşlık kurdu. İkili daha sonra mesajlaşmaya başladı ve birlikte alışveriş gezileri yapmak için buluştular.

3
Daha sonra arkadaşlıkları devam ederken katıldığı bir partide Jade, Paris'in erkek arkadaşı Connor Bradbury ile tanıştı. Paris, o gece Jade'in eve gelmediğini ve ertesi gün de kendisinden ayrılmaya karar verdiğini belirtti. Durumdan şüphelenen genç kız işin peşini bırakmadığını belirterek sonrasında erkek arkadaşını kaybettiğini belirtti.
4
Fakat günler sonra Paris, Connor'ın Jade ile ilişkisi olduğunu sosyal medyada paylaştığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı.

5
Paris, bu olaydan sonra 10 sterline erkek arkadaşını satmış gibi hissettiğini söyledi. Erkek arkadaşının yanında kıyafetlerin bedava olduğu bir paket anlaşma gibi olduğunu söyleyen Paris, bir daha çevrimiçi olarak bir şey satmayacağını da sözlerine ekledi.
6
Erkek arkadaşının tekrar kendisine dönmek istediğini söyleyen genç kadın, bunu kabul etmediğini söyledi.

YORUMLAR (1)
  • beykozlu: insanlarda akıl olsa boyle seylere yeltenmezler akıl yok demekkı bır kadının ne arar başka bır erkekte kadınlar guzellıge tıpe onem vermeyın başka seylerede onem vermeyın onem verıceksenız kıbarlıga durustluge onem verın şimdi bu adam bu kızı aldatmıycagı kesınmı o daldan o dala konan bırı gun gelır onuda aldatır Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika İnternetten eşofman satan kadın, sevgilisini müşterisine kaptırdı - Son Dakika


Advertisement