Son Dakika Haberleri: İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti

İnternetten sipariş verdiği batarya çalışmayınca içini açtı! Çıkanlar şoke etti

29 gün önce

Bir Rus vatandaş, Çinli bir internet sitesinden harici batarya sipariş ediyor. Ama başına öyle bir şey geliyor ki kısa sürede viral oluyor.

1
Rus vatandaş, internetten 300 rubleye (27 TL) mal olan batarya satın alıyor. Ürün kendisine tam 2 ay sonra anca ulaşıyor. Adam heyecanla paketi açıp kontrol ediyor. Telefonunu şarj etmek için deneme yapıyor veee çalışmadı!
2
2 ay sonra gelen ürünü satın aldığı yere geri yollasa ne zaman oraya ulaşır geri döner diye düşünüp harekete geçiyor. İçinde neyin problemli, hatalı olduğunu görmek ve açacağı davada haklı olduğunu kanıtlamak için bu anı görüntülüyor.
3
"Batarya niye çalışmıyor, içinde ne problem var?" diyip içine açıyor ama karşılaştığı manzara epey trajikomik!
4
O da ne! Pil yerine içinde ne var?

5
Beyaz boş kartlar! Geleneksel enerji kartları mı demeli?

6
Siz siz olun internetten sipariş verirken yorumları, kullanıcı puanlarını dikkate alın..Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 08:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

+18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bakın! Güzelliğiyle annesini aratmıyor Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Eniştesine güvendi, kaybetti Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli?