İnternetten Tanıştığı Erkekleri Kandırarak Servet Sahibi Oldular - Son Dakika

İnternetten Tanıştığı Erkekleri Kandırarak Servet Sahibi Oldular

02.04.2017 16:35

Zengin koca hayallerinin peşinden giderek insanlarla sevgili olan ve 225.000 TL değerinde hediyeler alan kız kardeşlerin dolandırıcılıkta açtıkları çığır ile bir anda tüm dikkatleri üzerilerine çekti.

1
Alexis Gray ve Marisela Guzman, sanal ortamda tanıştıkları erkeklerden aldıkları hediyelerde yaklaşık 225.000 TL kazandı.
Alexis Gray ve Marisela Guzman, sanal ortamda tanıştıkları erkeklerden aldıkları hediyelerde yaklaşık 225.000 TL kazandı.

Aldıkları hediyelerin arasında Kosta Rika'ya bütün masrafların karşılandığı bir tatil ve araba bulunuyor. WhatsYourPrice adlı internet sitesine kayıt olup, bu sitedeki bazı erkeklerle buluştuktan sonra pahalı iç çamaşırları, mücevherler ve pahalı kıyafetlerle donatıldılar.

2
İki çocuk annesi Alexis'in şu anki partneri ise Alexis'i fazlasıyla şımartıyor.
İki çocuk annesi Alexisin şu anki partneri ise Alexisi fazlasıyla şımartıyor.

Alexis'in erkek arkadaşı hediye olarak yaklaşık 300.000 TL değerindeki üç yatak odalı bir ev kiraladı ve yaklaşık 40.000 TL değerinde bir BMW aldı. "Kesinlikle aşığım. Bana bir araba ve ev aldı. Doğuştan şanslıyım."

3
Alexis, önceki kalp kırıklıkları yüzünden yeni birini bulmak için bu internet sitesine yönelmiş.

Alexis, önceki kalp kırıklıkları yüzünden yeni birini bulmak için bu internet sitesine yönelmiş.</p><p>

"Bütün erkekler, köpek gibi olacaklar. Diğer kadınlarla ilgilenecekler. Mümkün ilişki yok, o yüzden bunu ödemeli."

4
9 yaşındaki Tatiana ve 6 yaşındaki Ariana'nın annesi olan, Alexis 2015 yılı aralık ayında yaşadığı boşanmadan sonra siteye katılmış.
9 yaşındaki Tatiana ve 6 yaşındaki Ariananın annesi olan, Alexis 2015 yılı aralık ayında yaşadığı boşanmadan sonra siteye katılmış.

"Birileriyle tanışabileceğim internet sitelerine bakıyorum. Benim için ilginç ve faydalı olabileceğini düşündüm." Kendisine 450'şer TL teklif eden üç farklı adamla buluştuğunu, fakat bir türlü aralarında bir bağ hissedemediğini söyledi.

5
Sonrasında ise şimdiki erkek arkadaşı olan 32 yaşındaki iş adamı Jun Basa ile tanışmışlar.

Sonrasında ise şimdiki erkek arkadaşı olan 32 yaşındaki iş adamı Jun Basa ile tanışmışlar.</p><p>

Lüks bir restoranda yemek yedikten sonra her şey değişmiş. "Benim iyiliğimin onun için önemli olmasından hoşlanıyorum. İlk randevumuzun hemen ertesi günü beraber alışverişe gittik ve limitimin ne kadar olduğunu sorduğumda bana limit olmadığı söyledi."

6
"Benim mutluluğumun onun için önemli olduğunu biliyorum ve bu ilk andan beri durmaksızın devam ediyor."
Benim mutluluğumun onun için önemli olduğunu biliyorum ve bu ilk andan beri durmaksızın devam ediyor.

"İlk gün deliye dönmedim. Sandallar ve cüzdan için 1500 TL, makyaj fırçaları ve güzellik ürünleri için 1020 TL ve gecelikler için 540 TL harcadı." İkili o günden beri birlikte. Hatta şimdilerde Jun, pek kıymetli sevgilisine ikinci el bir BMW aldı. Alexis ve kızlarının yaşadığı iki yatak odası bulunan bir apartman dairesinin yerine ise, üç yatak odası olan bahçeli müstakil bir kiraladı.

7
Çift şu an ayrı yaşıyor olsa da, Jun'un ailesi tarafından çok büyük ilgi görüyor.
Çift şu an ayrı yaşıyor olsa da, Junun ailesi tarafından çok büyük ilgi görüyor.

Jun'un ailesinde düzenlenen her aile etkinliğine davet ediliyor. Jun'un ailesiyle düzenli aralıklarla görüşüyor. "Bütün faturaları ve kirayı o ödüyor. Çocuklarım ona bayılıyor ve o da her zaman onlara hediyelerle geliyor. Ev ödevlerini yapmalarına yardım ediyor. Ailesi beni ve çocuklarımı çok seviyor. Benim ailem de onu çok seviyor."

8
Kardeşinin başarısından etkilenen lise öğretmeni Marisela da, eylül ayında bu sıradışı siteye kayıt oldu.

Kardeşinin başarısından etkilenen lise öğretmeni Marisela da, eylül ayında bu sıradışı siteye kayıt oldu.</p><p>

"Benim zamanımın karşılığını ödemeliler. Çünkü her şekilde zamanımı harcayacaklar." Marisela da, profili onaylandıktan bir gün sonra 45 yaşındaki İngiliz bir adamdan bir mesaj aldı. Adamın Nevada'da ikinci bir evi vardı. Marisela iki buluşmanın ardından bir Kosta Rika gezisi hediyesi aldı. Yalnızca kendisinin değil, ona eşlik eden arkadaşlarının da masrafları karşılandı.

9
Beraber geçirilen bir haftanın sonunda ise, çift arkadaş olarak kalmaya karar verdi.

Beraber geçirilen bir haftanın sonunda ise, çift arkadaş olarak kalmaya karar verdi.</p><p>

"Bir sonraki aşamaya geçmedik. Planlarımız uyuşmadı. O evlenmek istiyordu, ben ise sadece 23 yaşındayım. Harika bir adamdı ve hala benimle ilgileniyor."

10
Marisela, kardeşi Alexis kadar şanslı olmasa da umudunu kaybetmiyor. Bir gün "aşkı(!)" bulabileceğine inanıyor.

Marisela, kardeşi Alexis kadar şanslı olmasa da umudunu kaybetmiyor. Bir gün aşkı(!) bulabileceğine inanıyor.</p><p>

"Bu siteye kayıt olma amacım Alexis'ti. Jun çok havalı, büyüleyici ve çok iyi bir adam. Onların bu kadar mutlu olduğunu görmek, beni ikna etti."

11
12
13
14
15
16

YORUMLAR
500

Son Dakika İnternetten Tanıştığı Erkekleri Kandırarak Servet Sahibi Oldular - Son Dakika


Advertisement