İntihara Teşebbüs Etmiş Ünlüler - Son Dakika

İntihara Teşebbüs Etmiş Ünlüler

01.06.2015 10:35

1
Şöhrete ve elde ettikleri servete rağmen hayatlarına kendi elleriyle son vermek isteyen birçok ünlü isim bulunuyor. İşte o yıldız isimlerden bazıları... Halle Berry, basketbol oyuncusu David Justice'le boşandıktan sonra intihara teşebbüs etti.

2
Dansçılarından biri olan Kevin Federline'la yaşadığı sorunlu evlilikten sonra Britney Spears'ın hayatı eskisi gibi olmadı. Spears 2006 yılında iki kez intihara teşebbüs etti.

3
Eminem 1996 yılında Kim Scott'la ayrılmasından sonra yüksek dozda Tylenol alarak intihara teşebbüs etti

4
Elton John'u meşhur eden dönemin hit şarkısı Someone Saved My Life Tonight, aslında John'un gaz soluyarak kendini öldürmeye çalıştığını anlatıyor.

5
Drew Barrymore, 14 yaşındayken mutfakta bileklerini keserek intihara teşebbüs etti.

6
Mike Tyson uyuşturucu bağımlılığı ve intihar teşebbüsünden, onu kullanıp manilüle ettiğini iddia ettiği menajeri Don King'i sorumlu tutuyor.

7
Söylentilere göre "Popun Kralı" Michael Jackson da 2005 yılında intihara teşebbüs etti.

8
2007 yılında zor bir dönemden geçen Owen Wilson, bir arkadaşıyla tartıştıktan sonra bileklerini keserek intihara teşebbüs etti. Ünlü oyuncu bir yıl sonra oynadığı filmde intihara eğilimli bir adamı canlandırdı.

9
Elizabeth Taylor 1962 yılında yüksek dozda Seconal alarak intihara teşebbüs etti. Güzel oyuncu bu olaydan sonra 50 yıl daha yaşadı ve 79 yaşında öldü.

10
Kariyeri boyunca birden fazla intihar teşebbüsünde bulunan Ozzy Osbourne, ilk teşebbüsünde 14 yaşındaydı.

11
Brigitte Bardot 1950 yılında yüksek dozda uyku hapı aldı ve bileklerini keserek intihara teşebbüs etti.

12
Oprah Winfrey, henüz gençken aşık olduğu adamı takip ederek evli ve çocuklu olduğunu öğrenmesinin ardından en yakın arkadaşı Gayle King'e bir mektup yazdı ve arabasını ağaca çarparak intihara teşebbüs etti.

13
Walt Disney 31 yaşındayken aşırı dozda alkol ve uyuşturucu alarak intihara teşebbüs etti.

14
Ice Ice Baby ile hızla gelen ün, Vanilla Ice'ın intihar teşebbüsünün asıl sebebiydi. 1994 yılında aşırı dozda eroin alan Vanilla Ice şans eseri kurtuldu.

15
Johnny Cash, kariyerinde çok iyi bir noktada olduğu 1969 yılında yüksek dozda uyuşturucu alarak intihara teşebbüs etti.

16
Nina Simone 1970 yılında aşırı dozda uyku hapı alarak intihara teşebbüs etti.

17
1970 yılında Mick Jagger'la ilişkilerinin sona ermesinden sonra Marianne Fatihfull intihara teşebbüs etti ve çocuğunun vilayetini kaybetti.

18
İntihar ederek yaşamına son veren ünlü isimlerinden içinden en dikkat çekenlerden biri aktör Robin Williams. Şöhrete ve servete rağmen hayatlarına kendi elleriyle son verdi.

19
Ölü Ozanlar Derneği', ‘Can Dostum', ‘Jumanji' gibi filmleri ile Türkiye'de ve dünyada geniş hayran kitlesi edinen Oscar ödüllü ünlü oyuncu Robin Williams'ın ölümü herkeste büyük üzüntüye neden oldu

20
Ölüm sebebi intihar olarak açıklanan 63 yaşındaki ünlü aktör, ne gibi psikolojik sorunlar olduğu hala tam olarak bilinmiyor.

21
Kariyerinin zirvesinde hayatına son veren Marlyn Monroe. Ölümü resmi olarak aşırı dozda uyku hapından kaynaklanan muhtemel intihar olarak geçse de ölüm sebebi üzerine pek çok spekülasyon yapılmış, komplo teorileri oluşturulmuştur.

22
8 Nisan 1994 tarihinde Cobain, Seattle'daki evinde ölü bulundu. Resmî açıklamada kendisini av tüfeğiyle kafasından vurduğu açıklandı.

23
Janis Lyn Joplin 1969 yılında, "Pearl" albümün kayıtları için stüdyo çalışmalarına başladı ancak, ihtiyaç duyduğu ilhamı bulmak için yeniden eroine başvurdu. 4 Ekim 1970 günü, henüz 27 yaşındayken, Los Angeles'taki Landmark Motor Hotel'de aşırı dozda eroin yüzünden hayatını kaybetti.

Son Dakika İntihara Teşebbüs Etmiş Ünlüler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan Hadise'den haber var! Mutfaktan çıkmıyor Sivaslılar'dan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş