İntiharını Kamerada İzletti - Son Dakika

İntiharını Kamerada İzletti

18.09.2010 13:32

1
Muğla'nın Milas İlçesi'nde, kendisini terk eden eşine intihar girişimini internetten canlı olarak izletetti.
2
Kendisini terk eden eşine intihar girişimini internetten canlı olarak izleten bir kişi, eşinin telefonla yardım istediği komşuları tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.Milas'a bağlı Kırcağız Köyü'nde yaşayan 35 yaşındaki F.S., iddiaya göre 15 gün önce aralarında şiddetli geçimsizlik bulunan balıkçı eşi 39 yaşındaki D.S. ile tartışıp iki çocuğunu da alarak Adana'daki baba evine gitti
3
Telefonla eşini dönmeye ikna edemeyen D.S., bunalıma girerek son bir kez eşiyle internet üzerinden görüşmek istedi.Eşini ikna eden D.S., internetten görüntülü olarak görüştükleri sırada bir anda kameranın açısını değiştirip, sandalyenin üzerine çıkarak kemeriyle kendini tavana astı.
4
Eşinin intihar girişimini canlı olarak izleyen F.S., hemen komşularını telefonla arayarak yardım istedi. Eve gelen komşulardan Şeref Şenay, kapının kilitli olması üzerine camını kırarak içeri girip, tavanda asılı olan D.S.'yi kemeri keserek indirdi.
5
Ardından 112 Acil Servis ekiplerine bilgi verildi.Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, D.S.'yi suni teneffüsle hayata döndürdü. Milas 75'inci Yıl Devlet Hastanesi'ne kaldırılan D.S., yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. D.S.'nin hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

6
7
8

YORUMLAR
500

Son Dakika İntiharını Kamerada İzletti - Son Dakika


Advertisement