"İntikam" Dizisinde Sürpriz Ayrılık - Son Dakika

"İntikam" Dizisinde Sürpriz Ayrılık

07.10.2013 21:19

Beren Saat'in başrolünde oynadığı "İntikam"da reytingler git gide düşüyor... Düşük reytinglerin faturası kime kesildi?...

1
Beren Saat'in başrolünde oynadığı "İntikam"da reytingler git gide düşüyor... Düşük reytinglerin faturası kime kesildi?...
2
Beren Saat'in başrolünü oynadığı İntikam dizisi bu sezon geçen yıla göre düşen reytingleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.
3
Nejat İşler'in çekimler başlamadan Kanal D CEO'su İrfan Şahin'le görüşüp ayrılmak istediğini söylediği diziye bu sezon yeni oyuncular katılmıştı. İşler'in yerine Yiğit Özşener ile anlaşan yapım şirketi D Production ayrıca usta oyuncu Tilbe Saran, Alican Yücesoy ve Zeynep Özder'i kadroya dahil etmişti.
4
Ünlü Amerikan dizisi 'Revenge'in birebir yerli uyarlaması olan İntikam'da bu değişikler bile reytinglerin yükselmesini sağlamadı.
5
Bu nedenle her dizide yaşandığı gibi önce senaryo grubunda değişikliğe gidildi.
6
Dan Dwarkin ve Jay Beattie imzalı senaryoyu ülkemize uyarlayan Meriç Acemi ve Sadık Bigat'ın dizideki görevini bu haftadan itibaren Nuran Evren Şit devraldı.
7
Şit yaşanan gelişmenin sosyal medyada duyulması üzerine "Madem duyuldu doğrusunu yazalım: İntikam dizisinin 27. bölümü itibariyle, ekibimle beraber kalemi devraldık" açıklamasını yaptı.
8
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema -TV Bölümü mezunu olan Şit, daha önce "Hanımın Çiftliği" ve "Elveda Rumeli" gibi başarılı dizileri kaleme almıştı.
9

Son Dakika 'İntikam' Dizisinde Sürpriz Ayrılık - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu