"İntikam" Dizisinde Sürpriz Ayrılık - Son Dakika

"İntikam" Dizisinde Sürpriz Ayrılık

07.10.2013 21:19

Beren Saat'in başrolünde oynadığı "İntikam"da reytingler git gide düşüyor... Düşük reytinglerin faturası kime kesildi?...

1
Beren Saat'in başrolünde oynadığı "İntikam"da reytingler git gide düşüyor... Düşük reytinglerin faturası kime kesildi?...
2
Beren Saat'in başrolünü oynadığı İntikam dizisi bu sezon geçen yıla göre düşen reytingleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.
3
Nejat İşler'in çekimler başlamadan Kanal D CEO'su İrfan Şahin'le görüşüp ayrılmak istediğini söylediği diziye bu sezon yeni oyuncular katılmıştı. İşler'in yerine Yiğit Özşener ile anlaşan yapım şirketi D Production ayrıca usta oyuncu Tilbe Saran, Alican Yücesoy ve Zeynep Özder'i kadroya dahil etmişti.
4
Ünlü Amerikan dizisi 'Revenge'in birebir yerli uyarlaması olan İntikam'da bu değişikler bile reytinglerin yükselmesini sağlamadı.
5
Bu nedenle her dizide yaşandığı gibi önce senaryo grubunda değişikliğe gidildi.
6
Dan Dwarkin ve Jay Beattie imzalı senaryoyu ülkemize uyarlayan Meriç Acemi ve Sadık Bigat'ın dizideki görevini bu haftadan itibaren Nuran Evren Şit devraldı.
7
Şit yaşanan gelişmenin sosyal medyada duyulması üzerine "Madem duyuldu doğrusunu yazalım: İntikam dizisinin 27. bölümü itibariyle, ekibimle beraber kalemi devraldık" açıklamasını yaptı.
8
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema -TV Bölümü mezunu olan Şit, daha önce "Hanımın Çiftliği" ve "Elveda Rumeli" gibi başarılı dizileri kaleme almıştı.
9

YORUMLAR
500

Son Dakika 'İntikam' Dizisinde Sürpriz Ayrılık - Son Dakika


Advertisement