İpek, Avustralya Açık'ta 2. Tura Hazır - Son Dakika

İpek, Avustralya Açık'ta 2. Tura Hazır

22.01.2013 08:24

1
Avustralya Açık Tenis Turnuvası'nda, genç bayanlarda ilk maçında Polonyalı rakibini 2-1 yenerek ikinci tura yükselen milli tenisçi İpek Soylu ikinci maçına hazır olduğunu açıkladı.
2
11 numaralı seri başı Beatriz Maia Haddad ile bugün maç yapacak Soylu, ilk maçın heyecanlı ve stresli geçtiğini, istediği performansı korta yansıtamadığını belirterek, ''Elimden gelenin en iyisini yaptım. Savaşarak ilk maçı kazandım'' dedi.
3
Milli tenisçi Soylu, daha önce katıldığı Grand Slam turnuvalarında ilk maçlarda 3 setlik galibiyetler aldığını ifade ederek, ''Dün sadece bir başlangıçtı. Yarınki maçımda inşallah daha iyi olacak'' diye konuştu.
4
İpek Soylu, günü dinlenerek geçirirken, turnuvaya katılmasını sağlayan sponsorlarına ve antrenörüne de teşekkür etti.
5
6

Son Dakika İpek, Avustralya Açık'ta 2. Tura Hazır - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı