İpek Ne Demek İstedi - Son Dakika

İpek Ne Demek İstedi

05.07.2010 09:39

1
ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nin açılışında, ‘Şehit kanı döken kardeşlerimiz için 1 dakika saygı duruşu' diyerek gaf yapan ünlü manken İpek Tanrıyar, gaf yapmadığını, sözünün arkasında olduğunu ama yanlış anlaşıldığını belirtti.
2
Festivalin sunuculuğunu yapan İpek Tanrıyar, festivalin açılışında alanı dolduran binlerce kişiyi saygı duruşuna davet ederken söylediği cümleye açıklık getirdi. DHA'ya konuşan Tanrıyar, çok üzgün olduğunu belirterek, “Yanlış anlaşıldım” dedi. Bir Atatürk çocuğu olarak kendisini yanlış anlayan, yanlış yazan gazetecileri affetmeyeceğini ifade eden Tanrıyar, "Ben bir cümle kurdum. Burada hiç kimse yanlış anlamadı. Yanlış anlaşılsaydım burada beni ıslıklarlardı, ‘Ne diyorsun ?' derlerdi."
3
"Ben, ‘Bu ülkenin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için, ülkeye emeği geçmiş bütün şehitler ve şehit kanı dökmüş bütün kardeşlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu' dedim. Son cümleye takılmış arkadaşlarım. Ve ‘İpek gaf yaptı' dediler. Ben gaf yapmadım. Sözümün arkasındayım. Ama yanlış anlaşıldım, yanlış tarafa çektiler." dedi.
4
Asker çocuğu olduğunu, dedesinin Albay olduğunu anlatan Tanrıyar, şöyle devam etti:

"Teröristler hem sivil insanları, hem askerlerimizi şehit ediyorlar ve siz şehit olunca şehit kanı dökmüş oluyorsunuz toprağa. Ben şehit kanı dökmüş bütün vatandaşlar için saygı duruşu istedim. Bunu öteki tarafa çekmenin ne anlamı var. Ben 12 yıldır sahnelerde program sunan insanım. Ben amatör değilim."

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika İpek Ne Demek İstedi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor