İphone 6'nın Ön Paneli - Son Dakika

İphone 6'nın Ön Paneli

15.04.2014 15:06

Son birkaç gündür yeni iPhone'la ilgili sızıntılar peşpeşe geliyor.

1

Son birkaç gündür yeni iPhone'la ilgili sızıntılar peşpeşe geliyor. veyaptığımız haberlerde, iPhone'a ait olduğu söylenen şematikleri ve kalıplara ait görselleri sizlerle paylaşmıştık. Ama Çinli Weibo'dan sızıntılar gelmeye devam ediyor. Fransız iPhone.fr sitesi ise yeni sızıntıyı yakaladı.Kaynak :
2

Ön panel fotoğrafında ön kamera, sensör ve home tuşunun yeri belli oluyor. Panelle birlikte fotoğrafta iPhone 5S var. 5S'le birlikte yapılan karşılaştırma ise 4.7 inç'lik boyutu ortaya koyuyor. Sözde panel önceki söylentilerle de uyumlu gözüküyor.

3

Fotoğrafın gerçekliği ne kadar doğrudur bilemiyoruz. Sonuçta fake çıkma ihtimali de var. Geçmişte benzer sızıntı görseller internete düşmüş, ama gerçek çıkmamışlardı. Yine de tüm bunlara karşın birçok analist ve uzman 4.7 ve 5.7 inç'lik iki farklı iPhone'un çıkacağını, en kötü durumda 4.7 inç'liğin piyasaya sürüleceği konusunda hem fikir. Nelerin olduğunu ise ancak eylül ayındaki etkinlikte öğrenebileceğiz.

Son Dakika İphone 6'nın Ön Paneli - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement