İphone'un Kısa Pil Ömrüne İlginç Çözüm - Son Dakika

İphone'un Kısa Pil Ömrüne İlginç Çözüm

19.11.2014 20:11

iPhone'ların pil ömrü tüm kullanıcıların büyük bir sorunu. Tasarımcı Tsung Chih-Hsien ise bu soruna çok ilginç bir çözüm getiriyor.

1
iPhone'ların pil ömrü tüm kullanıcıların büyük bir sorunu. Tasarımcı Tsung Chih-Hsien ise bu soruna çok ilginç bir çözüm getiriyor.

Kaynak :

2
Red Dot Awards: Tasarım Konsepti ödülünün sahibi olan bu Mini Power isimli tasarım, piyasada bulunan harici bataryalara farklı bir bakış açısı getiriyor.
3
Projenin amacı ise iPhone'ların Lightning girişine bağlanarak seçeneğe göre 2, 4 ve 6 saat ekstra enerji sağlayacak.
4
Ancak bu minik bataryalar sonrasında ise kullanılamayacak. Yani gücü bittikten sonra çöpe gidecek. Şu an için konsept olarak duran bu projenin ilerleyen zamanlarda hayata geçebileceği söyleniyor.
5
Bu proje hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
6

Son Dakika İphone'un Kısa Pil Ömrüne İlginç Çözüm - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı