Irak'taki din adamlarının 9 yaşındaki kız çocuklarına fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı! - Son Dakika

Irak'taki din adamlarının 9 yaşındaki kız çocuklarına fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı!

08.10.2019 16:25

Irak'ta yaşayan Şii din adamlarının, 9 yaşındaki kız çocuklarını, evlilik dışı cinsel ilişkinin günah olduğuna inanan erkeklere pazarladıkları ortaya çıktı. BBC Arapça Servisi, korkunç gerçeği anbean kaydetti.

1
BBC Arapça Servisi, Irak'ta bazı din adamlarının, Şii geleneğindeki geçici "muta nikâhını" kullanarak, küçük yaştaki kız çocuklarını cinsel ilişkiye zorladığını ortaya çıkardı.

2
Araştırmada gizlice kaydedilen üç din adamından ikisi, Irak'ın en önemli Şii din adamlarından Ayetullah Sistani'nin takipçileri olduğunu söyledi.

3
Irak'ın en önemli türbelerinin yakınlarında görev yapan din adamlarının işlettiği evlilik büroları hakkında yapılan araştırma, din adamlarının büyük çoğunluğunun, bazen 1 saat için bile cinsel ilişkiye girilebilmesi amacıyla muta nikâhı kıymayı kabul ettiğini gösterdi.
4
Bu süreli evlilikleri, 9 yaşındaki kız çocuklarıyla bile yapmayı normal buluyorlar. Üstelik, arayanlara, uygun kadın ve küçük yaşta kız çocukları bulmayı da teklif ediyorlar.
5
Irak hükümeti sözcüsü, BBC Arapça Servisi'ne yaptığı açıklamada, "Bu kadınlar, din adamlarından şikayetçi olarak polise gitmezse, yetkili makamların harekete geçmesi zor" diye konuştu.
6
BBC muhabiri Nawal El Maghafi'nin büyük emek verdiği belgeselde, bazı din adamlarının kadın satıcısı rolünü de oynadıklarını ve çocukların cinsel istismarına dini onay verdikleri de görülüyor.

7

Son Dakika Irak'taki din adamlarının 9 yaşındaki kız çocuklarına fuhuş yaptırdığı ortaya çıktı! - Son Dakika


YORUMLAR (26)
  • gözyaşlarım sel : bunun dinle alakası yok . bu tamamen sapıklık sapkınlık ruh hastalıgı .bunu kabul edenler de aynı klinik vakalar . yok olan kavimleri hatırlayın neden acaba ??? zavallı cocuklar :((( Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • q@q.com: Slm. Simdi oncelikle "Gozunle mi gordun?" savunmasi gelecekse bastan soylemek gerekli ki Hz.Muhammed i de gozumuzle gormedik ama inanmayi seciyoruz; inanmayanlar zaten bu konunun icinden yer almayabilir. Buhari kaynaklarina gore Hz. Ayse de 9 yasinda evlenmistir. Tabi ki inanmak/inanmamak noktasi kisiye kalir. Bu bakimdan bakinca daha yazamayacagim... Allah sonumuzu hayir etsin. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • hadi ordan zındık: Allah tan kork uydurukcusun. bir peygambere inanmıyorsun ama iftira edenlere inanıyorsun . peygamberimiz öyle bir duruma girecek biri asla olamaz o bir peygamber Allahın elçisi . bir cocukla evlenecek zihniyet ancak emevi zihniyetidir ve bu dusunce ile yorum yapıyorsunuz Allah affetsin diyecem de affetmez sanırım cunku şirk içindesiniz. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum