İran'dan Bir Tuhaf Silah! - Son Dakika

İran'dan Bir Tuhaf Silah!

29.11.2012 15:48

1
İran, uluslararası kamuoyuna mesaj niteliğinde yeni silahını tanıttı, ancak bu yeni silah uzmanlar tarafından biraz tuhaf bulundu.
2
Nükleer teknolojisini günden güne geliştiren ve Batı dünyasıyla yaşadığı sorunlar sebebiyle yerli silah sanayiini ilerletmeye çalışan İran , yeni denizaltısını basına gösterdi.
3
Denizden gelebilecek saldırılara ve sınır boyuna yerleştirilmesi planlanan ve henüz seri üretimi gerçekleştirilmeyen 'Sina 7 ' isimli yeni denizaltı, yine İran yapımı uzun menzilli 'Ghadir' füzeleri ile 2 deniz botu taşıyabiliyor.
4
Son teknolojinin ürünü olarak sunulan denizaltının bir özelliği ise oldukça tartışılacak görünüyor, o da rengi. İranlı mühendisler turkuvaz renkli denizaltının özellikle açıklarda, denizin rengine uyum sağlayarak görünmez olacağını ileri sürerken askeri uzmanlar bunun pek mümkün görünmediğini ifade ediyor.

Son Dakika İran'dan Bir Tuhaf Silah! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı