İranlı güzellik kraliçesinin korku dolu bekleyişi sürüyor: Gidersem öldürecekler! - Son Dakika

İranlı güzellik kraliçesinin korku dolu bekleyişi sürüyor: Gidersem öldürecekler!

30.10.2019 12:08

Filipinler'de yaşayan İranlı güzellik kraliçesi Zare Bahari, turistik bir seyahat için gittiği Dubai'den döndüğünde, Filipinler'e alınmadı. Ülkesi İran'a dönmemek için havalimanında yatıp kalkan genç model, "Ülkeme gönderilirsem öleceğim." diyerek yardım istedi.

1
5 yıldır Filipinler'de yaşayan ve Kıtalararası Güzellik Yarışması'nda ülkesini temsil eden model, Dubai'ye yaptığı turistik bir tatil için Filipinler'den ayrıldı. Döndüğünde ise ülkeye geri alınmadı.
2
31 yaşındaki İranlı manken Bahar Zare Bahari, ülkesi İran'a dönmemek için günlerdir havalimanında yatıp kalkıyor.
3
4
5
6
7
Politik görüşleri nedeniyle Tahran yönetimi tarafından susturulacağını söyleyen talihsiz güzel, ''Yaşamımı Filipinler'de mülteci olarak sürdürmek istemiyorum, çünkü benim için burası da güvenli değil. Kendime yaşayacak güvenli bir yer bulmam gerekiyor. 12 gün geçti ve ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen beni anlayın." diyerek yardım istedi.

8
9
Vizesinin ömrü 2020 yılında sona erecek olan Bahari neye uğradığını şaşırırken, Filipinler Göçmenlik Bürosu, geçen hafta bir basın açıklaması yaparak genç model hakkında kırmızı bülten çıkartıldığını ve Interpol tarafından tüm dünyada arandığını açıkladı. Ancak, kırmızı bültenin hangi ülke tarafından çıkartıldığı bilgisi verilmedi.

10
O günden beri Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı'nda bekleyen Bahari, İran'a dönerse öldürüleceğini söylüyor.

Son Dakika İranlı güzellik kraliçesinin korku dolu bekleyişi sürüyor: Gidersem öldürecekler! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor