Son Dakika Haberleri: İranlı güzellik kraliçesinin korku dolu bekleyişi sürüyor: Gidersem öldürecekler!

İranlı güzellik kraliçesinin korku dolu bekleyişi sürüyor: Gidersem öldürecekler!

23 gün önce

Filipinler'de yaşayan İranlı güzellik kraliçesi Zare Bahari, turistik bir seyahat için gittiği Dubai'den döndüğünde, Filipinler'e alınmadı. Ülkesi İran'a dönmemek için havalimanında yatıp kalkan genç model, "Ülkeme gönderilirsem öleceğim." diyerek yardım istedi.

1
31 yaşındaki İranlı manken Bahar Zare Bahari, ülkesi İran'a dönmemek için günlerdir havalimanında yatıp kalkıyor.
2
5 yıldır Filipinler'de yaşayan ve Kıtalararası Güzellik Yarışması'nda ülkesini temsil eden model, Dubai'ye yaptığı turistik bir tatil için Filipinler'den ayrıldı. Döndüğünde ise ülkeye geri alınmadı.
3
Vizesinin ömrü 2020 yılında sona erecek olan Bahari neye uğradığını şaşırırken, Filipinler Göçmenlik Bürosu, geçen hafta bir basın açıklaması yaparak genç model hakkında kırmızı bülten çıkartıldığını ve Interpol tarafından tüm dünyada arandığını açıkladı. Ancak, kırmızı bültenin hangi ülke tarafından çıkartıldığı bilgisi verilmedi.

4
O günden beri Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı'nda bekleyen Bahari, İran'a dönerse öldürüleceğini söylüyor.

5
Politik görüşleri nedeniyle Tahran yönetimi tarafından susturulacağını söyleyen talihsiz güzel, ''Yaşamımı Filipinler'de mülteci olarak sürdürmek istemiyorum, çünkü benim için burası da güvenli değil. Kendime yaşayacak güvenli bir yer bulmam gerekiyor. 12 gün geçti ve ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen beni anlayın." diyerek yardım istedi.


6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 30.10.2019 12:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu Ünlü şarkıcı Betül Demir, siyah mayolu pozuyla Instagram'ı salladı! Dosta güven düşmana korku salıyor! İşte Türk komandosundan nefes kesen tatbikat Cesedi bir bavul içinde bulunan talihsiz kız hakkında olay iddia: Cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla öldü Prezervatif tarihe karışıyor! Dünyada ilk erkek doğum kontrolü hayata geçecek