İranlı Spiker Tatlıses İçin Ağladı - Son Dakika

İranlı Spiker Tatlıses İçin Ağladı

15.03.2011 11:15

1
İranlılara yönelik ülke dışından yayın yapan ‘Klik' isimli kanalın sunucusu, “İbrahim Tatlıses'in sınırlarını aşan, Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra İran ve Avrupa'da milyonlarca hayranı olan, eşsiz sesli bir sanatçı olduğunu” söyledi.

2
İnsanların sorunlarını konuşarak çözmesi gerekirken, şiddete başvurması ve Allah'ın verdiği canı almaya kalkmalarının kabul edilemez olduğunu anlatan spikerin, Tatlıses'in “Fırat” klibini de yayınladı. Spikerin bu esnada gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

3
Öte yandan Tatlıses'e yönelik saldırı, Kuzey Irak'taki Kürt kanalların yanı sıra Alman RTL 2 kanalında da haber olarak yayınlandı.
4

Son Dakika İranlı Spiker Tatlıses İçin Ağladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor