Son Dakika Haberleri: İranlı Spiker Tatlıses İçin Ağladı

İranlı Spiker Tatlıses İçin Ağladı

9 yıl önce

1
İranlılara yönelik ülke dışından yayın yapan ‘Klik' isimli kanalın sunucusu, “İbrahim Tatlıses'in sınırlarını aşan, Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra İran ve Avrupa'da milyonlarca hayranı olan, eşsiz sesli bir sanatçı olduğunu” söyledi.

2
İnsanların sorunlarını konuşarak çözmesi gerekirken, şiddete başvurması ve Allah'ın verdiği canı almaya kalkmalarının kabul edilemez olduğunu anlatan spikerin, Tatlıses'in “Fırat” klibini de yayınladı. Spikerin bu esnada gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.


3
Öte yandan Tatlıses'e yönelik saldırı, Kuzey Irak'taki Kürt kanalların yanı sıra Alman RTL 2 kanalında da haber olarak yayınlandı.
4Haber Yayın Tarihi: 15.03.2011 11:15 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!